Батько не встиг на одну хвилину до своєї дитини

Це була рання осінь. Надворі була сонячна погода. Я вийшов із сином у двір, де грались діти. У нас неподалік був скверик, де є канатна дорога. Я дозволяв гратись там Данилу, поки був поряд. Туди ж ходив мій друг зі своєю дочкою. Вони з Данилом товаришували, були однокласниками.

Ми сиділи на лавці з Єгором, батьком Ніни, а діти тим часом грались біля канатної дороги. Я і Єгор, спокійно говорили про дітей та роботу. Жартували, що з дітей буде хороша пара і погуляємо на їх весіллі. Ми й подумати не могли, що може щось статись.

Я почав розповідати Єгору, що планую відкривати свій бізнес. Парк атракціонів для дітей. Не надто масштабний, але все ж, треба з чогось починати. Він хотів стати моїм партнером, ось ми й заговорились.

Була уже пізня година. Ми гукали дітей, щоб вони закінчували свої ігри й збирались до нас. Та дітвора не надто поспішала. Їм було не до нас. Ігри були якраз у розпалі. Данило, не звертав уваги на мої прохання, я хотів вже підійти до нього та почув дитячий віск, який ледь не розірвав мені серце.

Я був розгублений, що це…

Коли прибіг побачив, що Данило лежав біля дерева, а Ніна стояла біля нього й кликала на допомогу. Його нога була, мов гумова. Зверху виднілась біла кістка. А син кричав, так голосно, що збіглись усі діти з околиці й стали дивитись на це все, добре що Єгор їх розігнав.

Я одразу викликав карету швидкої й ми поїхали з ним у лікарню. У той момент я нічого не розумів, хотів лише, щоб сину стало легше, щоб його біль минув і не мучив дитину.

Це був відкритий перелом лівого стегна. Нам назначили операцію і повідомили, що реабілітація буде довготривалою та складною.

Мені розповіли, що у ході гри, Данила пихнув якийсь хлопчик, що грався з ними.

Шукати крайнього я не став. Чи це було те хлопченя, чи то був винний син, з необережності впав, чи я що не забрав його додому. Та совість мучить мене, що я пізно забрав його звідти. Якби на хвилину раніше цього б не сталось.

Інколи я згадую ту ситуацію. Коли був маленьким хлопчиком та не слухав свого тата, адже після перенесеної операції усе не скінчилось так просто. Тепер у мене складнощі з пересуванням. Кульгаю на ліву ногу.

 

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батько не встиг на одну хвилину до своєї дитини