Батьки екон0мили заради майбутнього дочки та зятя, а їм це не сподобалось

Діма і Таня одружилися не так давно. Їм обом уже більше 25, та це їх перший шлюб.

Так склалось, що до цього вони й не планували створювати сім’ю. Та зустрілись, і таки вирішили побратись.

Хоча обоє малі більш-менш нормальні заробітки, та весілля їм оплатили батьки. При чому, більшість грошей дали мама і тато Тані.

За подаровані гроші вони злітали на розкішний відпочинок за кордон. Не було їх 3 тижні. Навідпочивались досхочу. А от далі постало питання де проживати. Не до кінця життя ж їм орендувати незрозумілу хижу. Хоча батьки пропонували замість Домінікани вкласти гроші у помешкання.

Та молодята відмовились. Їм захотілось незабутнього медового місяця. Та от повернутись їм  звідти не було куди.

Домовились вони з батьками Тані, що у них і поживуть. Батьки мали 3-кімнатну квартиру. Тож місця, можна сказати, вистачало.

А за зекономлені гроші вони вирішили виплачувати свою квартиру. Вклали з каменя і сподівались, що зовсім скоро матимуть своє житло. Проте, обом довелось ще й підпрацьовувати, щоб і на свої потреби гроші мати і на ремонт щось відкладати.

Батьків Тані спочатку нічого не насторожувало. Мама і тато Діми обіцяли їм також фінансову допомогу. Усе-таки, житло це одна річ, але й за комунальні і за їжу потрібно гроші давати. А це недешеве задоволення.

Тим паче, що батьки Тані не були ні олігархами, ні бізнесменами. Мали невеличкі заробітні плати. Їм вистачало для гідного життя. Проте, для того, щоб ще сім’ю дочки утримувати виявилось замало.

Тому й не розкошували. Цукор, сіль намагались економити. І робили зауваження, якщо хтось собі сипав забагато. Світло та воду просили вимикати вчасно. Їли каші та супи, які наварювали одразу на кілька днів. Спочатку, це нікому не заважало. Усе було добре. Але потім, молодь почала бунтувати. Їм розкішнішого життя хотілось. Економити на собі вони зовсім не звикли.

Одного разу, мама Тані стала свідком ситуації, коли Діма сварився з їхньою дочкою. Висував претензії та доволі гостро відгукувався про тещу та тестя. Він звинувачував їх у всіх бідах на світі.  Таня намагалась попросити чоловіка не кричати так голосно.

Проте, вже було пізно. Батьки дуже посварились з молодим подружжям. Їх шокувало таке невдячне ставлення до всього, що вони намагались їм дати. Усі зусилля були марні.

Батьки попросили їх покинути дім у цю ж мить. Нехай переїжджають до мами і тата Діми. У них приватний будинок. Нічого, що за містом. Зате і місця вистачає, і зарплати у них вищі. Нехай скуштують цього хліба. Бо вже і сватам перестали допомагати. Усе на їх плечі скинули.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батьки екон0мили заради майбутнього дочки та зятя, а їм це не сподобалось