Батьки нареченої нічого не подарували, бо мають йти на чужі весілля

Олексій та Діана познайомились на весіллі друзів. Кілька місяців вони продовжували спілкуватись, а потім і зустрічатись почали. Через 2 роки Олексій зробив пропозицію. Вони готувались до весілля і мріяли про розкішне свято.

На жаль, житла обоє не мали, тому й домовились, що весілля зі своїх накопичень оплатять собі самі, а в якості подарунку батьки з обох сторін допоможуть із першим внеском на квартиру.

Минуло пів року. Свято молодята справді зробили розкішне. Усі повеселились досхочу. Щоправда, Діана та Олексій вже тоді були трохи засмучені. Батьки дівчини натякнули, що не мають лишніх грошей.

За кілька днів усі зібрались в орендованій квартирі молодої сім’ї. Обережно Діана та Сергій намагались почати розмову про гроші. Батьки хлопця дуже допомогли. А от її мама й тато зовсім не дали грошей, лише маленький сервіз.

Як виявилось, їх запросило ще 3 родичів на весілля до своїх дітей. Тому, накопичення були важливі, щоб гідно привітати усіх молодят з родини. Свати звісно нічого не сказали, але були трохи обурені. Все-таки, власні діти мали б бути дорожчими, ніж, по-суті, чужі людини.

Тим паче, що діти тому й оплачували своє свято повністю, бо домовились і розраховували на таку допомогу. На жаль, не вдалось. Олексій не надто злився. Все ж він розумів родину дружини. Його батьки працюють і досі, а там жінка вже на пенсії, а в чоловіка незначна зарплата.

А от Діана і чути батьків не хоче. Посварились дуже. І ніякі аргументи Олексія не переконують її. Як вважаєте, хто в цій ситуації справді винен?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батьки нареченої нічого не подарували, бо мають йти на чужі весілля