Батьки пішли до моїх тещі і тестя просити квартиру сестрі

Я завжди знав, що мої батьки і сестра дуже матеріально схиблен1 люди. Їх крім грошей практично нічого ніколи і не цікавило. Та от пізніше все виявилось ще гірше. Я ніколи не думав, що моя рідня настільки жад1бна і нещuра. І як взагалі вийшло так, що в цьому оточенні я залишився адекватним?

Моя мама виросла в бідній сім’ї. Нехай вони не голодували, проте все життя дуже скромно себе одягали і купляли речі. Окрім того 2 дітей і 2 дорослих жили в однокімнатній квартирі.

Батько також не розкошував. Він взагалі виріс в інтернаті, не бачивши ні разу своїх батьків. Усе чого хотів досягав без допомоги.

І хай не надто вийшло досягти якихось висот, та вони змогли заробити на маленьку 2-кімнатну квартиру.

Одразу після весілля мама дізналась, що вагітна мною, а потім за 3 роки з’явилась і молодша сестра Соломія.

Спочатку я жив безтурботно.

Та час минав, я дорослішав і почав помічати це дивне і трохи несправедливе ставлення моїх батьків до світу.

Особливо, це у мами проявлялось. Вона готова за копійку будь-кого втопити. А Соломія у всьому її копія, як дві краплі води.

Я не знаходив виправдань для своїх жінок, тому вирішив просто змиритись, адже мене це особливо не займає і нічого не змінить. Минуло трохи часу. Я закохався в дуже гарну дівчину. Ярині було 22, а мені 27.

Та от вона дівчина непроста. Батьки у неї – власники стоматологічних клінік, які дуже добре заробляють і вона також вже працювала.

До речі, грошима вони надто не вихвалялись і не переймались, були дуже простими і щирими, щедрими людьми.

Мене вони одразу ж прийняли, як рідного сина. Нам подарували квартиру і навіть не обговорювалось хто організовує святкування. Весілля було розкішним. Після нього ми зразу ж переїхали у наш новий дім і щасливо там жили.

Та от моїх батьків геть не полишала думка, а звідки ж стільки грошей у цих людей. І якщо вони раптом такі щедрі, то хай діляться з усіма. Я не знав ні про що, бо був на той момент на сьомому небі від щастя. Та дзвінок свекра до дружини мене спустив на землю.

Сказав чоловік (до речі, він не розповідав це із якоюсь злістю чи образою, що мене дивувало, просто хотів повідомити), що приходили свати (тобто мої батьки) і просили допомогти з купівлею квартири для Соломії. Я був просто шокований. Мені так соромно. Я вибачався кілька раз перед ними, а зі своєю сім’єю порвав усі зв’язки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батьки пішли до моїх тещі і тестя просити квартиру сестрі