Брат моєї дружини робить весілля, та покликав лише її

Моя жінка не єдина дитина в сім’ї. Ще є брат Дмитро. Він рік після нашого весілля знайшов жінку, якій за кілька місяців зробив пропозицію.

Вони організовують зараз весілля, яке відбудеться вже за два тижні.. Не скажу, що у нас теплі стосунки з братом Галини. Швидше ніякі. Нещодавно дружина принесла запрошення, проте у ньому було лише її ім’я. Мене не запросили. І дітей наших, до речі, також бачити не хотіли.

Галина пропонувала, що вона може подзвонити і уточнити. Можливо, це якась помилка, та я її зупинив. Звісно ж я не марив тим, щоб потрапити на це весілля, навіщо мені це? Та й зрозуміло і так, що мене просто не хочуть там бачити. Тож я спокійно собі погодився з цією ситуацією.

Моїй дружині було менш солодко. Весілля в закладі за містом, година їзди від нас, водійського посвідчення у Галини нема, а громадський транспорт туди не їде. Та й іти туди без мене вона не дуже хотіла. Дружина не знала що їй робити.

Я запропонував, що можу відвезти її і потім забрати. Мене це не образить. Та й Галину покинути у такому становищі я не міг. Проте батьки дружини, коли почули цей варіант, звісно ж почали обурюватись. Якщо Дмитро не хоче мене бачити, то значить не варто так чинити.

Це весілля лише попсувало нам нерви. Ми вже встигли кілька раз посваритись. Я довго вмовляв дружину все-таки поїхати на весілля. Я не хотів, щоб вона мене картала, що не побачила єдиного брата в такий важливий момент.

Моя Галинка тоді всім чітко сказала, що їй не цікаві всілякі інтриги. У неї є люблячий чоловік та діти, яких вона ніколи не покине. Якщо й хочуть нас бачити, то тільки усіх разом. Тоді Дмитро трохи задумався.

Потім виявилось, що місце для сестри навіть не передбачене. Дружка братової, їхня спільна з Галею подруга, розповіла, що брат не розраховує на прихід моєї дружини. Якщо вона раптом з’явиться, то у ресторані докладуть стілець.

Звісно ж, моя Галя образилась. Я все ж переконав її відіслати невеличкий подарунок та квіти, просто символічно, щоб привітати. Та з Дмитром і його жінкою ми більше не спілкуватимемось.

Не розумію за що він мене так не злюбив, що не хоче бачити. Та й дітей наших з самого початку ніхто з сім’ї дружини не приймав. Та це залишиться на їхній совісті.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Брат моєї дружини робить весілля, та покликав лише її