Брат моєї дружини робить весілля, та покликав лише її

Моя жінка не єдина дитина в сім’ї. Ще є брат Дмитро. Він рік після нашого весілля знайшов жінку, якій за кілька місяців зробив пропозицію.

Вони організовують зараз весілля, яке відбудеться вже за два тижні.. Не скажу, що у нас теплі стосунки з братом Галини. Швидше ніякі. Нещодавно дружина принесла запрошення, проте у ньому було лише її ім’я. Мене не запросили. І дітей наших, до речі, також бачити не хотіли.

Галина пропонувала, що вона може подзвонити і уточнити. Можливо, це якась помилка, та я її зупинив. Звісно ж я не марив тим, щоб потрапити на це весілля, навіщо мені це? Та й зрозуміло і так, що мене просто не хочуть там бачити. Тож я спокійно собі погодився з цією ситуацією.

Моїй дружині було менш солодко. Весілля в закладі за містом, година їзди від нас, водійського посвідчення у Галини нема, а громадський транспорт туди не їде. Та й іти туди без мене вона не дуже хотіла. Дружина не знала що їй робити.

Я запропонував, що можу відвезти її і потім забрати. Мене це не образить. Та й Галину покинути у такому становищі я не міг. Проте батьки дружини, коли почули цей варіант, звісно ж почали обурюватись. Якщо Дмитро не хоче мене бачити, то значить не варто так чинити.

Це весілля лише попсувало нам нерви. Ми вже встигли кілька раз посваритись. Я довго вмовляв дружину все-таки поїхати на весілля. Я не хотів, щоб вона мене картала, що не побачила єдиного брата в такий важливий момент.

Моя Галинка тоді всім чітко сказала, що їй не цікаві всілякі інтриги. У неї є люблячий чоловік та діти, яких вона ніколи не покине. Якщо й хочуть нас бачити, то тільки усіх разом. Тоді Дмитро трохи задумався.

Потім виявилось, що місце для сестри навіть не передбачене. Дружка братової, їхня спільна з Галею подруга, розповіла, що брат не розраховує на прихід моєї дружини. Якщо вона раптом з’явиться, то у ресторані докладуть стілець.

Звісно ж, моя Галя образилась. Я все ж переконав її відіслати невеличкий подарунок та квіти, просто символічно, щоб привітати. Та з Дмитром і його жінкою ми більше не спілкуватимемось.

Не розумію за що він мене так не злюбив, що не хоче бачити. Та й дітей наших з самого початку ніхто з сім’ї дружини не приймав. Та це залишиться на їхній совісті.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Брат моєї дружини робить весілля, та покликав лише її
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.