Брати через велосипед п0сварились

У мене двоє синів, які завжди більш-менш нормально ладнали. Тепер вони не спілкуються вже впродовж 10 років. І вам навіть уявити буде важко через що усе це.

Так вже склалось, що спочатку одружився мій молодший син Дмитро. Чоловік мій вже п0мер, а будинок у нас був величезний, новенький. От вони з дружиною і залишились біля мене. Простору усім вистачало.

Через 2 роки і Олексій привів невістку. Обидві майже одночасно народили онучок. Дмитра дівчинка мала ім’я Ліза, а Олексій дочку назвав Аня.

Усе перший час було добре. Далі, коли діти підросли, звісно ж, як і всі, почали через іграшки к0нфліктувати. Нічого поділити не могли. Та ж це діти.

Я очікувала, що мої сини, як дорослі чоловіки, владнають цю справу. Покажуть дітям, що треба ділитись, заспокоять їх. Натомість хлопці й самі почали свариtись і висувати один одному зауваження. І невістки підтакували, замість того, щоб зупинити сварkи.

Та я ще не хвилювалась так. Думала переbісяться, як і всі. Проте пр0блеми тільки розросталися.

Одного разу, на день народження Лізи, Дмитро купив їй новенький дорогий велосипед. В міру дорогий звісно, бо дитина ще їздити не вміла, тож і найкрутішого їй поки що не треба. Тримали вони його у нашому гаражі. От через тиждень, сім’я Дмитра пішла на річку. Шашлики смажити. Аня довго заглядалась на нову цяцьку кузини.

От і вирішила випробувати. Хоча й їздити не вміла. Відштовхувалась, відштовхувалась, а потім упала, а велосипед звалився просто металевої огорожі. І рама погнулась трішки, і фарба пошкрябалась. На це Олексій прийшов. Поклав швидко велосипед назад у гараж, і дочку заспокоїв. Сказав, щоб ні в чому не зізнавалась.

Повернулась Ліза. До свого подарунку і в плач. Звісно ж, він вже був геть непрезентабельний.

Почались kрики та сварkи. Швидко з’ясувалось хто це зробив. Брати вщент р0зсварились. Наступного дня обоє поз’їжджали на орендовані квартири. Зі мною зв’язок час від часу підтримують. Навідують по черзі. А от між собою вже 10 років не хочуть слова мовити. І як їх помирити поняття не маю. Отакі от бувають к0нфлікти в родині через звичайнісінький дитячий велосипед.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Брати через велосипед п0сварились