Чарівні ліки, або головне – це віра

Одна бабця весь час придумувала собі хвороби. То у плечах її тисне, то серце занадто гупає,  то в жар кидає і усе на раз. Тиск кілька раз на годину міряла. А коли апарат показував нормальний результат, вона казала, що це помилка.

От так іноді буває, що наші хвороби усі в психосоматиці. Таким є і їхнє лікування. Вона вважала, що допомагають лише дорогі закордонні ліки, які рекомендували подруги.

От вона своїх внуків та дітей і тероризувала. То те купіть, то тим допоможіть, то там заберіть.

Востаннє трапилось таке, що сказала дочці купити ліків. Список дала, а гроші – ні. Ще ніби пенсія не прийшла. Та дочка добре знала, що вже грошей не побачить.

Перед тим допомагала розшифровувати аналізи. Нічого зовсім у стані здоров’я мами не було порушено. От вона й вирішила її провчити.

Тим паче знайомий психіатр рекомендував замінити таблетки на якісь вітчизняні, або узагалі «пусті», які б просто не шкодили. На вітаміни до прикладу.

Так донька і зробила. Спочатку дізналась у скільки обійшовся б список цих дорогих імпортних ліків. Виявилось 1467 гривень.

Потім по дозуванню і вигляду підібрала схожі вітаміни, заспокійливі і інші нешкідливі препарати. Дещо взяла з українських відповідників.

Такий список їй обійшовся лише в 365 гривень. Вона віднесла ці ліки і віддала матері.

Спочатку боялась, що вона щось запідозрить. Проте, це було не так. Жінка пила усі вітаміни, вважаючи, що це дорогі ліки, які наче б то допомагають. Усе-таки це подруги порадили. А вони поганого не бажають.

За два тижні усі за столом зібрались. Онуки та діти знали про цей випадок. От і питають жінку як її здоров’я. А вона й почала вихвалятись, що через ці препарати набагато краще себе почуває. Якесь спасіння їй порадили, а не медикаменти.

Усі розсміялись. Вони добре знали, що це за допомога медична така. А дочка пообіцяла, що ще цих ліків купить, аби лише справді краще було.

Що ж. Отак іноді буває, що найголовніше – це повірити в одужання. Тоді, що б ти не приймав і як би не лікувався, точно усе допоможе.

А у вас такі випадки бували?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чарівні ліки, або головне – це віра