Чоловік моєї сестри покинув її і їхнього сина після 10 років спільного життя, так ще й хоче відсудити квартиру та автівку, яку подарували їй наші батьки

Нещодавно до мене прийшла моя сестра Марія вся в сльозах, я думала, можливо, розбила авто, чи ще щось таке, та навіть не могла подумати, що вона мені розповість таку неприємну історію.

Ми із Марійкою маємо хороші стосунки ще з дитинства. Завжди ділились усім, гуляли разом, практично ніколи не сварились, і, почувши її історію, я все відчула, наче на собі.

Вона мені розповіла, що її чоловік вирішив, що більше не збирається жити із моєю сестрою, адже вона повністю перестала за собою доглядати, та не приділяє йому належної уваги. “Звичайно, що не приділяю, – втирає сльози Марія, – в мене немає часу навіть в дзеркало глянути ввечері, коли повертаюсь із роботи, адже потрібно випрати одяг, приготувати їсти, прибрати у квартирі, так ще й син наш на мені, в той час, коли Вітя сидить просто на дивані та дивиться телевізор. Він не хоче працювати, а я повинна робити все, і ще знаходити час для себе, а потім для нього!”. Марійка дуже злилась і плакала, адже це справді зовсім несправедливо, коли до тебе таке ставлення, зважаючи на все, що ти робиш для сім’ї.

Чоловік Марійки — будівельник. Він дуже вправний у цій справі, та йому не хочеться нічого робити. Віктор завжди обирав залишитись вдома, замість піти на роботу. Та і ніхто не хоче наймати його, бо він робить все дуже довго, хоч і якісно. Ремонт кухні з коридором, який він робив у моєї подруги, тривав 5 місяців, хоча це можна було зробити все за 2 тижні. “ Та Вітя краще поїде на риболовлю, ніж піде на роботу. Скільки б я із ним не говорила — йому байдуже. – Говорить сестра. – А зараз він хоче відсудити частину квартири та автомобіль, який подарували нам мої батьки, адже його матері з батьком абсолютно байдуже і на їхнього сина, і на мене з їхнім онуком!”.

Моя сестра сиділа розгублена та розчарована, а я і не знала, як її втішити, адже не може такого бути, що чоловік хоче забрати частину квартири, в якій живе його дитина. Це так низько і гидко з його сторони. Не можу сказати, що я не очікувала такого від чоловіка сестри, але навіть якщо подумати про це, то стає якось неприємно та дивно від того, як поводить себе дорослий дядько.

Та і щодо вигляду сестри я можу сказати тільки те, що нормальний чоловік виконує частину хатніх обов’язків, а не дивиться телевізор в той час, коли його дружина ходить на роботу, готує, прибирає, пере, та ще й встигає займатись із дитиною. Віктора ж, мабуть, зовсім не виховували в дитинстві, він не бачив прикладу правильної сім’ї, а лише дивився на батьків, яким абсолютно байдуже до дитини та, можливо, одне до одного, і думав, що це правильно.

Хай там що, я допоможу своїй сестрі із цією справою. Якщо буде потрібно, то залучу своїх знайомих адвокатів, а згодом, коли Віктор залишиться без всього, то допомагатиму сестрі зі своїм племінником, адже від такого батька й аліментів не дочекаєшся..

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік моєї сестри покинув її і їхнього сина після 10 років спільного життя, так ще й хоче відсудити квартиру та автівку, яку подарували їй наші батьки