Чоловік звинува4ував мене у тому, що не можу народити, проте пр0блеми в ньому

Моя колишня однокласниця, з якою ми дружимо нещодавно запросила мене в кафе. Ми давно не бачились, а вона дуже хотіла розповісти про свої пр0блеми.

Я спочатку подумала, що вона жартує. Ну які у Люди можуть бути проблеми? Та у неї грошей кури не клюють. Чоловік красивий, багатий, добрий, чесний. Сама дивуюсь як вона його знайшла. Живуть разом уже 8 років. Та й чоловік свій бізнес серйозний має. Дуже добре заробляє. Вони закордоном дуже часто бувають, подорожують, відпочивають.

Проте, вона заявила мені, що вони розлучитись хочуть. Вона вже говорила зі своїм адвокатом.

Я була спочатку шокована. А потім почала їй доводити, що це найдурніше рішення у її житті. Як можна усім отак ризикувати. Втратити таке життя? Через що?

От вона й почала розповідати.

Усе своє доросле життя хотіла дитину. Чоловік також. Та, на жаль, завагітніти у неї не виходило. Спочатку вона думала, що нічого серйозного. Та чоловік почав звинувачувати Люду, що проблема в ній.

Вона й сама задумалась, може й справді так? Та він їй не дозволяв обстежуватись. Казав, що це і так нічого не дасть. А він розчаровуватись не хоче.

Проте, продовжував постійно на неї давити, ображати, підколювати, наче б то вона не може мати дітей. Вона вже сама почала думати, що якась ненормальна. У собі дуже закрилась. Почалась справжня депресія.

Вирішила вона нещодавно, таємно від чоловіка, піти у клініку. Пройти обстеження.

Виявилось, що все у неї добре, тож залишається варіант, що проблема у чоловікові.

Вона довго не зізнавалась. Не знала як сказати йому таку інформацію. Для нього це, мабуть, буде дуже боляче. Якось під час чергової словесної перепалки у неї вирвались ці слова.

Чоловік, як почув, спочатку був у цілковитому шоці. Він не хотів навіть слова мовити. Пішов з дому. Люда дуже хвилювалась. Усю ніч не спала. Слухавки він не брав. Прийшов під самісінький ранок увесь розбитий.

А найголовніше, замість того, щоб вибачитись за усі звинувачення, почав звинувачувати у всіх своїх бідах дружину. Окрім того, сказав негайно збирати усі свої речі і йти з дому.

Люда була у шоці. Вона такого не очікувала зовсім. І взагалі її дуже розізлила така реакція чоловіка. Хіба вона чимось завинила. Образилась дуже. Одразу ж речі забрала і пішла на орендовану квартиру.

Тепер твердо вирішила на розлучення подавати. Сказала, що ніхто на світі ніякими аргументами її не переконає.

І тепер я її навіть розумію.

Все-таки, не в грошах щастя.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік звинува4ував мене у тому, що не можу народити, проте пр0блеми в ньому