Чоловік звинува4ував мене у тому, що не можу народити, проте пр0блеми в ньому

Моя колишня однокласниця, з якою ми дружимо нещодавно запросила мене в кафе. Ми давно не бачились, а вона дуже хотіла розповісти про свої пр0блеми.

Я спочатку подумала, що вона жартує. Ну які у Люди можуть бути проблеми? Та у неї грошей кури не клюють. Чоловік красивий, багатий, добрий, чесний. Сама дивуюсь як вона його знайшла. Живуть разом уже 8 років. Та й чоловік свій бізнес серйозний має. Дуже добре заробляє. Вони закордоном дуже часто бувають, подорожують, відпочивають.

Проте, вона заявила мені, що вони розлучитись хочуть. Вона вже говорила зі своїм адвокатом.

Я була спочатку шокована. А потім почала їй доводити, що це найдурніше рішення у її житті. Як можна усім отак ризикувати. Втратити таке життя? Через що?

От вона й почала розповідати.

Усе своє доросле життя хотіла дитину. Чоловік також. Та, на жаль, завагітніти у неї не виходило. Спочатку вона думала, що нічого серйозного. Та чоловік почав звинувачувати Люду, що проблема в ній.

Вона й сама задумалась, може й справді так? Та він їй не дозволяв обстежуватись. Казав, що це і так нічого не дасть. А він розчаровуватись не хоче.

Проте, продовжував постійно на неї давити, ображати, підколювати, наче б то вона не може мати дітей. Вона вже сама почала думати, що якась ненормальна. У собі дуже закрилась. Почалась справжня депресія.

Вирішила вона нещодавно, таємно від чоловіка, піти у клініку. Пройти обстеження.

Виявилось, що все у неї добре, тож залишається варіант, що проблема у чоловікові.

Вона довго не зізнавалась. Не знала як сказати йому таку інформацію. Для нього це, мабуть, буде дуже боляче. Якось під час чергової словесної перепалки у неї вирвались ці слова.

Чоловік, як почув, спочатку був у цілковитому шоці. Він не хотів навіть слова мовити. Пішов з дому. Люда дуже хвилювалась. Усю ніч не спала. Слухавки він не брав. Прийшов під самісінький ранок увесь розбитий.

А найголовніше, замість того, щоб вибачитись за усі звинувачення, почав звинувачувати у всіх своїх бідах дружину. Окрім того, сказав негайно збирати усі свої речі і йти з дому.

Люда була у шоці. Вона такого не очікувала зовсім. І взагалі її дуже розізлила така реакція чоловіка. Хіба вона чимось завинила. Образилась дуже. Одразу ж речі забрала і пішла на орендовану квартиру.

Тепер твердо вирішила на розлучення подавати. Сказала, що ніхто на світі ніякими аргументами її не переконає.

І тепер я її навіть розумію.

Все-таки, не в грошах щастя.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік звинува4ував мене у тому, що не можу народити, проте пр0блеми в ньому
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.