Чому корисно інколи нюхати вуха своїх дітей, як би дивно це не звучало.

Колиськоли я була маленькамоя мама розповіла меніщо якщо людина палитьто в неї тільки вуха пахнуть димом, і більше нічогоЯ звісно повірилаале через декілька років дізналась правду. І ніколи не розуміла звідки вона знає коли я курила, а коли ні, я ж завжди так приховувала запах з вух. Потім, коли я виросла, звісно посміялась з цього, і відмітила для себе, що план геніальний.

Нещодавно мій син прийшов додомуі я відчуваю від нього сильний запах диму перемішаного з дезодорантомЯ підійшла до ньогоі зрозуміла, що пахне тільки від вух. Я запитала чому він наніс його тільки на вуха, той почав щось бубоніти, казати що це хтось з однокласників випадково і т.д.

Я відразу зрозуміла в чому річ, але вирішила трішки познущатись з нього перш ніж сказати правду. На наступний день ми пішли до мами в гості, там за столом я ненароком запитала в неї чи вона пам’тає про той жарт, що колись мені розповіла, про запах цигаркового диму який йде тільки з вушних раковин. Вона сказала, що пам’ятає, і сподіваєтся, що мій син зрозумів його. Той почервонів, розізлився і кудись побіг. Я подумала, може змиває парфуми з вух.
Сина покарала, він ще малий, щоб палити, а ми з мамою ще довго сміялися з цього випадку, вона придумала це колись давно і ніколи не могла б подумати, що хтось у це повірить. А ми повелися удвоє з малим.
Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чому корисно інколи нюхати вуха своїх дітей, як би дивно це не звучало.