Чому не варто зичити грошей у рідних батьків

Моя давнішня мрія – велика та затишна дача неподалік міста. Невелика присадибна ділянка, де буде декілька фруктових дерев, маленькі грядки, басейн та барбекю влітку. Саме тут можна буде відпочити на вихідних, та й дітям буде корисне свіже повітря і домашня полуниця. І я здійснив мрію, але не все так просто.

Після одруження ми придбали двокімнатну квартиру в одному зі спальних районів міста: простора, затишна, світла та комфортна. Що ще треба? Але після народження доньки зрозуміли – влітку просто нестерпно залишатись у загазованому місті, та й дружині легше буде за містом – ніяких тобі ліфтів, сходів та зайвого шуму.

І ми вирішили придбати невеликий будинок за декілька кілометрів від міста. Дім був стареньким, але ціна була аж надто приємна. Ми його придбали і вирішили дещо «освіжити» та покращити його, а може й перебудувати.

Ми економили на всьому: відпочинку, подорожах, новому одязі та походах до ресторанів – хотіли якомога швидше закінчити ремонт. Спочатку – залили фундамент. І  цьому нам допомогли батьки Олени.

Оновили фундамент, дах замінили, поштукатурили, але зовні будинок був зовсім непривабливим. Ми й далі почали збирати гроші, але паралельно вже й залишатись з ночівлею у домі.

І тут мої батьки вирішили допомогти – запропонували позичити відкладені гроші на авто. Тож ми тільки зраділи допомозі.

Все було б доборе, якби не один факт – батьки почали вважати, що мають права на дім. І взагалі, вони вклали гроші в нього, тож частина належить їм.  Одного разу ми приїхали на вихідні, а там вони з друзями готують шашлики. Всі кімнати зайняті й нам нічого не залишилось, як повернутись додому.

Після цього була серйозна розмова, що чужих людей не варто приводити додому. Ніби домовились, але почались нові проблеми – батьки почали керувати, що і як робити в домі, які штори вішати, що садити на грядках. В кінцевому результаті ми всі пересварились так, що Оля запропонувала змінити всі замки і віддати борг. Певні заощадження вже були, не вистачало невеликої суми, яку ми позичили у мого колеги.

Не хотілось сваритись з батьками, але ж вони не поважають наші кордони? Та й жити ми хочемо своїм життям, на своїй дачі.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чому не варто зичити грошей у рідних батьків
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.