Чи справді чоловік пожалів грошей для тещі?

Часи змінюються, але не змінюється одне – тема стосунків батьків та дітей, особливо у питаннях взаємодопомоги та утримання.  Ви, мабуть, вже не один раз чули історії про те, чи варто допомагати батьками, чи вони мають жити по своїм можливостям. І ця історія одна з них.

Ігор виріс у доволі забезпеченій сім’ї – проблем з грошима у них не було останніх 20 років.  А все тому, що ще в 90-х його батьки зуміли започаткувати власну справу. До того ж, вона була доволі успішна – у них було декілька закладів швидкого харчування та невеличкий магазин з тканинами. І, хоч вони вже були на пенсії, все ж й надалі займались усіма справами самі.

Ще з малку Ігор не був обділений ні батьківською увагою, ні любов’ю, ні фінансами – хороший одяг, різноманітні гуртки, нові гаджети та все тільки краще для сина. Але при цьому він виріс самостійним та незалежним від батьків.

До того ж, батьки змогли дати сину хороший старт – гарну освіту та власне житло. Але Ігор не чекав більше від батьків допомоги – вивчився та сам почав заробляти хороші гроші.

Ігор став юристом та зміг відкрити власну практику – доволі успішну. А рік тому він ще й одружився.

Олена, його дружина, переїхала до нього, адже власного житла не мала. У дівчини ще було троє братів – 2 старших і один молодший.  Мама ще працювала, а батько вже був на пенсії.

Але у дівчини сім’я була не така дружня як в Ігоря. Батьки не дуже цікавились життям своїх дітей – мати переймалась тільки собою та своїм зовнішнім виглядом, а батько інколи випивав. При тому, що вони нічого не давали дітям, ні освіти, ні житла, ні хороших умов проживання – вимагали у них уваги та грошей, коли ті виросли.

Що говорити про те, коли старші брати знайшли хорошу роботу та одружились – батьки одразу ж почали говорити, що ті зобов’язані утримувати їх на пенсії. Та ще й маніпулювали тим, що вони їх виростили та ті їм винні до кінця життя.

Тепер черга дійшла й до Олени. Як тільки вона вийшла заміж та ще й за такого успішного хлопця – батьки згадали, що у них є донька.

При тому, що батьки дівчини не перебиваються з хліба на воду – у батька нормальна пенсія, мати має хорошу зарплату, вже майже 40 років педагогічного досвіду. До того ж вона здають в оренду квартиру, яка їм дісталась від бабусі Катерини, батькової мами.

Є в батьків і улюблена дитина – молодший брат, який ніде не працював, не хотів вчитись і взагалі у свої двадцять років сидів у батьків на шиї. Але, при цьому, бабусина квартира перейде йому у спадок – так вирішили батьки.

Так от. Олена заробляє менше за Ігоря, хоч і має хорошу зарплатню, ігор вкладає у сімейний бюджет більше та ще й ого батьки інколи їм допомагають.

Але не так давно Ігор дізнався, що його дружина щомісяця переводить на рахунок батьків близько 5 тисяч гривень. Сума для них невелика, але все це робиться тихо і щоб Ігор не знав.

Чоловік ніколи не вимагав у жінки грошей і всі витрати по дому, на їжу він сам і покривав. Всю свою зарплату Олена витрачала на себе – догляд, вбрання, походи у кафе з подругами.

Ця ситуація з грошима, які Олена віддає батькам, не дуже сподобалась Ігорю і він почав помічати неприємні ситуації:

Олена попросила грошей на ремонт холодильника батькам – Ігор дав гроші;

Мамі Олени потрібно купити дорогі ліки – Ігор дав гроші;

Батькові Олени потрібно у санаторії – Ігор дав гроші.

Але при цьому чоловік не знав про те, що Олена щомісяця дає немаленьку суму батькам.

Спочатку Ігор не хотів піднімати цю тему і намагався забути про все. Ну віддає і віддає – вони ж від того не страждають. Але все ж він не втримався і вирішив поговорити з дружиною.

Адже якось несправедливо виходить – живуть вони його коштом, його батьки їм допомагають, а Олена віддає гроші своїм батькам. І одне питання, якби вони справді потребували їх, але ж вони витрачають ці гроші на брата, який не працює і до Олени ставляться погано.

Ігор вирішив, що від сьогодні гроші у його батьків вони не будуть брати та витрати по дому ділять порівну. Якщо в Олени залишаться гроші – може віддавати батькам.

Дівчині таке дуже не сподобалось. Їй стало образливо – вона вважає, що вона зобов’язана допомагати батькам та брату, адже має гроші. І що Ігор дуже добре заробляє, а його батьки не бідні – їм гроші не потрібні. Нічого з ними не трапиться і вони не збідніють.

Через цю ситуацію у пари дуже погіршились стосунки та Ігор вже замислюється про розлучення. А от Олена впевнена, що чоловік не правий і цим показав тільки, який він скупий та егоїстичний – пожалів грошей для тестя і тещі, коли їх у нього немало.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чи справді чоловік пожалів грошей для тещі?