Чи зможе дитяча хвороба завадити мрії стати лікарем?

Моя дитяча мрія стати лікарем скоро стане реальність. Та у мене є один страх – поставити неправильний діагноз, що призведе до смерті. Звісно, я читаю багато книг, проходив практику у найкращих хірургів і на цьому не зупиняюся вчитися. Шукаю все нові та нові з’їзди та симпозіуми медиків, які обмінюються досвідом.

Я здогадуюсь звідки у мене ці хвилювання. Коли я був ще зовсім малим, мав років зо три, то потрапив у лікарню. Мені довго не могли встановити правильний діагноз. Відправляли на різні обстеження. Жоден лікар не хотів взяти на себе відповідальність і поставити діагноз. Коли надії уже майже не було, знайома моєї мами порекомендувала звернутися до нашої сусідки, яка проживає у будинку навпроти. Про неї були лише хороші відгуки, вона допомогла не одній людині. От коли ми з мамою пішли до неї з усіма результатами аналізів, вона кілька хвилин мовчки переглядала всі папірці, а потім із впевненістю сказала, що тут нічого страшного нема – звичайний пієлонефрит (запалення нирок). Прописала мені курс антибіотиків і ще якихось таблеток. Я їх пропив і десь через місяць часу уже й забув про хворобу.

Мені дуже хочеться стати талановитим лікарем, який зможе без будь-яких вагань поставити правильний діагноз і допомогти усім, хто цього потребуватиме.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чи зможе дитяча хвороба завадити мрії стати лікарем?