Дітей дочки любить більше, ніж дітей сина

Раніше я не розуміла, чому моя мама ображається на свою свекруху, старалась її трохи підтримувати, хоч майже ніколи її не бачила.

Ми з моїми батьками і молодшим братом живемо окремо, а татова сестра зі своєю сім’єю живе з татовою мамою. Мою бабусю, яку я майже ніколи не бачила, звуть Таня. Вона ніколи не мала відношення до нас із братом, рідко приходила, та і ми не часто до неї ходили, в той час, як дітям своєї дочки бабуся давала все: турботу, любов, увагу. Вона гуляла з ними, часто водила їсти піцу, разом вони ходили в парк, а до нас була байдужа завжди.

Одного разу мама мала бігти на екзамен, ще коли мій брат був зовсім малий. В нас різниця у віці 5 років, тому я не могла із ним посидіти, бо просто була замала. Мама подзвонила до баби Тані та попросила, аби вона посиділа з братом Ігорем, адже він спить і мама не може взяти його із собою. На це прохання баба Таня відповіла: “ То приводь його, я подивлюсь.” Їй було байдуже, що малюк спить, що його треба вдягати, класти в колиску, везти — вона думала лише про свою зручність.

Також баба Таня абсолютно безпристрасна до мене. На моєму випускному в школі вона розпитувала про мою однокласницю, і заразом її сусідку Віку, яка живе у її під’їзді. Тобто їй завжди було байдуже на нас.

Коли татова мама приходить на дні народження, то дарує просто гроші, хоч могла б і заморочитись над подарунком для онуків. Що то є гроші? Вони потратяться і все, а подарунок залишиться.

Така схема з подарунками працювала тільки в нас із братом, в той час, як із дітьми дочки вона завжди ходила в магазин та купувала їм те, що вони захочуть. От і вся різниця. Хочеш набір машинок? Бери. Хочеш величезну ляльку? Прошу. Хочеш цілий гараж для машинок? Візьмемо два.

Моя двоюрідна сестра дуже любить ікру, яку баба Таня з радістю купує для улюбленої онуки щоразу, коли вона закінчується. А до нас приходить раз в рік і приносить банани. От і вся різниця між відношенням баби Тані до нас і до дітей моєї тітки.

Тепер я розумію маму і її відношення до свекрухи. Ясно тепер, чому вона не дуже радіє, коли баба Таня дзвонить і каже, що прийде — це завжди закінчується тим, що мамина свекруха розповідає куди вони ходили з онуками на вихідних і що вони цікавого бачили.

Чи знаєте ви подібні історії про зовсім різне відношення бабусі до різних онуків?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дітей дочки любить більше, ніж дітей сина