Діти все сприймають зовсім інакше, ніж воно є насправді, тому треба добре думати перед тим, що говорити в їх присутності

Одного дня я прийшла до садочка, аби забрати свого сина, і вихователька мене покликала до себе, аби про дещо запитати. Я була трохи здивована, почувши те, що вона запитала, оскільки не могла збагнути з чого вона це взяла.

– Анно Василівно, скажіть, будь ласка, ви б’єтесь зі своїм чоловіком? – запитала вихователька.

Мої очі, мабуть, стали розміром з п’ять копійок.

Чому ви це запитуєте? Звичайно ні, у нас чудові стосунки… – відповіла я.

Ваш син Влад розповідає усім працівникам, що мама з татом б’ються, і сваряться одне з одним. Каже, що ви спеціально чимось його вкололи, аби йому було боляче, і він плакав… Вибачте, що запитую, але я просто змушена вияснити чи у вас все добре, адже все це впливає на психіку дитини.

Я не могла зрозуміти, що це за предмет, яким я “вколола” свого чоловіка, і він плакав, де ж ми сварились, і коли бились. Мені хотілось і сміятись, і плакати водночас, коли до мене дійшло…

Тиждень тому мій чоловік захворів на грип, і це дало невеликі ускладнення на його організм, тому лікар приписав йому уколи, аби трохи “розгрузити” імунну систему. Він дуже боїться уколів, і я весь вечір сміялась з того, що перед сном прийдеться йому трохи помучитись. Звичайно, сміялась по доброму, і сподівалась, що йому буде не боляче.

Син ходив біля тата і не розумів, чому той сумний. Коли малий запитав у мене чому його татусь зовсім невеселий, я відповіла, що він просто неслухняний, і я буду сьогодні його сварити.

За годинку після того, я жартома сказала чоловікові: “Зараз я змушу тебе страждати” і засміялась. Показавши йому голку зі шприцом, покликала його до кімнати.

Весь цей час малий спостерігав за татовою реакцією, та не міг її, мабуть, зрозуміти. Після уколу син підійшов до батька, та запитав чи все з ним нормально, а той, поглянувши на сина, загорнув губу, та прикинувся, що плаче.

От з цієї ситуації і народилась та історія про те, що чоловік, бідолашний, мучиться від того, що я його б’ю.

Звичайно, все це я пояснила виховательці, і поговорила із сином про те, що все зовсім не так, як він сприйняв.

Надалі я добре слідкуватиму за тим, що говорю, і як це сприйме моя дитина, аби надалі не було таких розмов серед вихователів, і незрозумілих ситуацій.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Діти все сприймають зовсім інакше, ніж воно є насправді, тому треба добре думати перед тим, що говорити в їх присутності