Дізнавшись про те, що діти сусідки платять їй за сидіння з онуками, моя мати почала також вимагати, аби ми лишали на неї онука і платили за це гроші, бо в неї також є час і бажання, аби заробити трохи коштів за проведений час із моїм сином

Ми із чоловіком живемо вже близько 4 років разом, у нас є однорічний синочок. Я люблю приходити в гості до матері, адже по сусідству в неї живе сім’я, де є троє діток. Двоє з них двійнята, з якими я дуже люблю бавитись. Їхній тато працює закордоном, а мама віднедавна ходить на роботу, тому зі всіма дітьми сидить бабуся Марина, яка вже вийшла на пенсію. Друга донька Марини також приводить свого сина до неї, тому зранку до вечора жінка няньчиться із внуками. Двох старших водить і забирає зі школи, вчить із ними уроки, з молодшими постійно гуляє та бавиться. Діти її так люблять, що мені аж приємно на це дивитись.

За те, що Марина сидить із дітьми, обидві доньки дають їй гроші, за які вона собі може дозволити і з подругами десь піти, і купити собі все, що їй заманеться. Звичайно, що діти не обділять свою маму. Думаю, вони їй платять стільки, скільки б платили няні, адже набагато приємніше та безпечніше лишати своїх дітей із рідною людиною.

Я рада за таке відношення дітей до Марини, адже вона чудова бабуся і заслужила на це. Та віднедавна моя мама почала запитувати в мене коли я збираюся йти на роботу, адже, за її словами, вона також із радістю сидітиме із моїм сином.

Все це просто чудово, але на роботу я не збираюсь, адже мій чоловік і так добре справляється із заробітком грошей у нашу сім’ю, і в мене немає нагальної потреби все покидати, аби піти заробляти гроші. Я хочу насолодитись материнством, та й наші кошти дозволяють це зробити.

Відразу сказавши матері, що не збираюсь йти на роботу, і залишати дитину на неї, я почула, що вона готова іноді сидіти із малюком за окрему плату, аби вона також могла собі дозволити купувати всякі речі, які їй потрібні.

Мене трохи дивує відношення мами до цього, адже я вважала, що бабусі й самі проявляють велике бажання проводити час зі своїми онуками, аби просто потішитись, а моя мама, виявляється, просто хоче заробити грошей?

Після цих її слів, я не думаю, що хочу взагалі залишати дитину на неї, адже таке відношення до онука мене трохи тривожить. Марина ніколи навіть не починала мови про те, щоб їй платили за сидіння з онуками, а моя мама отак от нахабно вимагає від нас гроші. Я вважаю, що це зовсім неправильно з її боку.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дізнавшись про те, що діти сусідки платять їй за сидіння з онуками, моя мати почала також вимагати, аби ми лишали на неї онука і платили за це гроші, бо в неї також є час і бажання, аби заробити трохи коштів за проведений час із моїм сином