До того, як одружитися, я чув безліч історій про те, як мами вдало руйнують шлюб своїх доньок через те, що зять виявився не таким, як вони очікували. Також іноді батьки вимагають у своїх дітей, аби вони давали їм гроші, маніпулюючи почуттям провини, як сталось і в моїй ситуації

Моя дружина Антоніна дуже мила і приємна дівчина. Її добрій вдачі можна позаздрити, адже вона завжди намагається бути до всіх хорошою та дарувати приємні емоції — так вже навчили її батьки. Відносинам Тоні з мамою та татом можна було тільки дивуватись, адже у моїй сім’ї все склалось не так чудово, як у них, і тому я сподівався, що у нашій сім’ї все буде так само добре.

Хороше враження таке у мене склалось до того, як одружитись з Антоніною. Згодом я став помічати, що маніпуляції — це найкращі методи матері Тоні для досягання цілей. Вона знала як правильно сказати так, аби моя кохана почала відчувати провину та сором. “Я тебе народжувала, мучилась, а ти так зі мною” — такі слова використовувала вона, коли донька їй в чомусь відмовляла через свої плани. “Звичайно, я ж в тебе погана мати” — це вона говорила, коли Тоня починала помічати ці маніпуляції і просила так не робити. А моя улюблена звучить так: “Зараз ти так до мене відносишся, а коли п0мру, то плакатимеш та шкодуватимеш, що так себе вела” — таке вона говорить тоді, коли дружина займає мою позицію.

Все ж, скільки б Тоня не опиралась натискам матері, вона однаково робила те, що їй сказали батьки. Такою от м’якотілою вони її виховали. Батькам треба на дачу — кохана зривалась з роботи і везла їх туди автомобілем, хоч і мала плани на вечір. Мати просить грошей на новий диван — Тоня віддає частину грошей із зарплатні, хоч і мріяла купити нову сукню.

Безліч разів я розмовляв із нею, просив не йти на поводу маніпуляцій матері, вона мене слухала, але щоразу робила це знову і знову. Казала, що відчуває, що повинна робити все, що говорять батьки, адже вони народили її, і тепер вона зобов’язана їм допомагати.

Останньою краплею в наших стосунках стало те, що велику суму, яку ми відкладали на купівлю нашої квартири, вона віддала матері, бо та попросила позичити їй грошей на будівництво будиночка на дачі. “Мама дуже хотіла жити не у квартирі, а в будинку, тому я не змогла їй відмовити” — пояснювала вона.

Але я цього навіть і слухати не хотів, адже у нас є маленький син, якому хочеться мати власну кімнату, а не жити на винайманій однокімнатній квартирі, до того ж більша частина відкладених грошей моя, чому вона не порадилась зі мною?

Крапку в наших стосунках я вирішив поставити тоді, коли її мати перестала віддавати гроші, не повернувши навіть чверті позиченого, а Тоня навіть не збиралась їй нічого говорити. Дуже хочу, аби син залишився зі мною, а колишня дружина нехай і далі йде на поводу в матері.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
До того, як одружитися, я чув безліч історій про те, як мами вдало руйнують шлюб своїх доньок через те, що зять виявився не таким, як вони очікували. Також іноді батьки вимагають у своїх дітей, аби вони давали їм гроші, маніпулюючи почуттям провини, як сталось і в моїй ситуації