Добре, ми вже дорослі люди. У мене є дочка. Та не зважаючи ні на що, я не міг тебе забути.

Насті, нещодавно виповнилося 22 роки. Вона жила хорошим життям, бо була із забезпеченої сім’ї. По суті, їй було плюватu на все. Її життя контролювали батьки. У неї було світле майбутнє. І відповідне було ставлення до чоловіків.

Кожні вихідні у неї проходили в клубі чи барі. Гроші не були проблемою, декілька тисяч гривень витрачалися легко. Хлопці були завжди і вона ніколи їм не відмовляла.

Одного разу щось пішло не так. Її подруги пішли кудись по своїх справах, тому не з’явилися. Вона була зла і розчарована, тому пішла у найближчий ресторан. Настя замовила щось із їжі і багато вина. В ресторані була хороша музика. До неї підійшов офіціант щоб обслужити її столик. Він запитав, яке саме вино їй хотілося б, та дівчина просто зневажливо сказала, що підійде будь-яке.

Після кожного бокалу все ставало тільки гірше. Настрій зовсім зник, коли Настя згадала свого колишнього Сашу, він кинув її місяць тому. Хоча ні, це вона його кинула! Йому потрібні були лише гроші її сім’ї. Мерзотник. Дівчина старалася не звертати на це увагу, але він все ж таки пішов. Всі пішли. Ще після кількох келехів вона гукнула офіціанта щоб розрахуватися.

– Решта – твої чайові – сказала Настя.

– Дякую.

– У тебе красивий голос, може ти співак?

– Все може бути.

– Ха! Тоді скажи мені назву своєї групи.

– Я співаю сам.

Це просто слова, але він сказав їх з такою впевненістю і спокоєм, що це дійсно видавалося правдою.

– Я – Настя.

– Максим.

– Максиме, не хочеш якось прогулятися?

– Із задоволенням. Моя зміна завершується в 7.

Того вечора вони годинами просто гуляли містом. Двоє домовилися про наступну зустріч. І наступну. Їм було весело разом. Настя ще ні з ким себе так не почувала. Вона навіть не підозрювала, що зможе так швидко закохатися.

Дівчина допомогла Максиму з орендою студії. Їй нічого не заважало просто її купити, та все ще не розказала батькам про Максима. Вона не знайомила їх. Думала, що так буде краще. Її колишній – Саша – не подобався матері і батьку, їм взагалі рідко хто подобався. Він теж був із забезпеченої сім’ї, та був третім сином, і не міг розраховувати на велику спадщину, саме тому вибрав Настю. Вона була ідеальним варіантом для нього.

Та Максим, був зовсім іншим. Красивий, розумний, талановитий. Він із звичайної сім’ї. Як розказати про нього батькам?

***

Та всі таємниці колись розкриваються. Батьки дізналися про Максима. Знайомі розказали їм, що Настя останнім часом часто гуляє з одним хлопцем. Матір з батьком дізналися про нього все і влаштували їй скандал.

Вони змусили її обирати між спадщиною, статками, кишеньковими грошима і Максимом. Хлопець, вирішив розійтися з Настею, після того, як весь рік відчував такий тиск.

***

Пройшло 15 років. Настя одружилася з одним поважним бізнесменом. Вона зайняла вагоме місце в суспільстві і змусила всіх її поважати. Життя уже дорослої жінки було прекрасним.

Після розлуки з Максимом, Настя довго перебувала в депресії. Думки про відносини з іншими хлопцями були їй огидні. Вона перестала вести розгульний спосіб життя і вирішила зайнятися роботою в батьківській компанії. Через певний час їй вдалося зайняла одну високу посаду. Та батьки наполягали на заміжжі. Дівчина уже не мала сил з ними сперечатися, тому погодилася. На її весіллі батьки були такі щасливі.

Перебуваючи у столиці Настя зайшла в один ресторан, щоб повечеряти. Там грала дуже хороша музика і вона підсвідомо віддалася ностальгії. Хоч пройшло стільки років, та у пам’яті все ще є його чарівний голос. “Так, він звучав саме так”, – подумалося їй. Її голова швидко повернулася до джерела звуку. Настя не могла повірити власним очам. Невже це правда? Такі збіги справді можливі?

У тому ресторані співав саме він. Після завершення пісні вони пішли на зустріч одне одному.

– Максим?

– Настя?

Вони говорили без перестанку. Спілкувалися весь день. Настя без ентузіазму розповідала про своє життя.

– Завжди хотіла щоб ти повернувся. Та вже перестала чекати. У тебе була вагома причина піти. Я вирішила зайнятися своїм життям. Не зважаючи на те, що перестала гуляти і почала працювати, мої батьки наполягали на заміжжі. Вони хотіли внуків. Хоч я і заміжня, та все ще не можу бути із своїм чоловіком. Батько з матір’ю вважали мене хворою. Постійно водили до лікарів. Та все марно. Мені все рівно. Я нічого не відчуваю до нього. Так і живу. Батьки уже померли.

Максим уважно слухав її, і ніяк не міг сказати що і як у нього. Йому було боляче слухати цю сумну історію.

– Я повернувся до батьків в Житомир. Трохи пожив у них, намагався створити свою групу, та лише остаточно вирішив, що краще працювати самому. Потім поїхав до Німеччини, брат запросив. Не зміг там довго залишатися, тому повернувся і почав співати у тому ресторані. Тут така справа… Ну… Розумієш…

Добре, ми вже дорослі люди. У мене є дочка.

– Тобто дочка?

– В Німеччині я побачив одну дівчинку в сиротинці, яка була так схожа на тебе. І хоч це було важко, та все ж таки мені вдалос її удочерити.

– Схожа на мене?

– Так, не зважаючи ні на що, я не міг тебе забути.

Максим познайомив Настю зі своєю дочкою. Дівчинка називалася Надія їй 13 років. Красива, розумна і талановита. Настя розвелася зі своїм чоловіком і вийшла заміж за Максима. Відтоді вони були нерозлучними.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Добре, ми вже дорослі люди. У мене є дочка. Та не зважаючи ні на що, я не міг тебе забути.