Дочка неnавuділа матір, та коли завагітніла, підтримала лише вона

Скільки Дарина себе пам’ятає, у неї ніколи не було п0вної сім’ї. ЇЇ батько і мати р0злучились, коли дитині виповнилось пів року.

Спочатку звісно ж вона через це страждала, особливо у шкільні роки. Їй важко було бачити повні щасливі родини своїх однолітків. Та потім підросла і якось звиклося. Все-таки  людина така істота. До всього звикає.

Щоправда, з підліткового періоду почались у них проблеми. До цього такого ніколи не траплялось.

Раніше мама і тато домовились, що дитина не має страждати. Кожен повинен приділяти їй максимум свого часу, щоб дівчинка не відчувала себе самотньою та покинутою. Дарина однаково раділа прогулянкам і з батьком, і з матір’ю. Щоправда, після 14-15 років вона почала звинувачувати матір. Ніби вона винна у тому, що тато пішов із сім’ї.

Кожного дня були якісь скандали та сварки. Дарина не ночувала вдома або приходила під ранок, від неї часто чути запах алкоголю та цигарок. Мама постійно плакала від того, які гіркі слова кидала їй у спину дівчина. Хоча вона віддала всю себе дитині. Та й розійшлась з чоловіком не просто так, а через постійні зради та ненадійність.

Після останньої сварки жінка не витримала і сказала, щоб Дарина йшла до батька, якщо він здається дівчині настільки правильним. А вона й не відмовилась. Зібрала свої речі і побігла до тата на квартиру. Він був не надто радий її бачити, та Дарина була засліплена радістю.

Звісно, що дочка розцвіла біля батька. Він абсолютно не ліз у її справи, не контролював і жив своїм життям. А що ще потрібно підлітку для щастя. Дарина жила на повну. З матір’ю взагалі не підтримувала зв’язок. Жінка, звісно ж, дзвонила кілька разів, та горда дівчина не піднімала слухавку. Вона не хотіла чути докорів і тих самих питань. Вона має тата і їй так добре.

Минуло трохи часу. Дарина, отак живучи на повну, завагітніла. Хлопець звісно ж молодий і брати на себе відповідальність не захотів.

Вирішила Дарина сказати татові.

Він же ж її любить дуже. Точно у всьому підтримає. Як може бути інакше. Щоправда, чоловік, коли почув, озвірів.

Він зчинив неймовірний скандал. Ледь не побив Дарину, сказав, щоб йшла на аборт і взагалі забиралась з його дому. Він з такими дівками не хоче мати нічого спільного. Дочка була ошелешена і до того ж депресія, в яку впала до того, ще посилилась.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дочка неnавuділа матір, та коли завагітніла, підтримала лише вона