Дочка відмовилась від рідного батька і не жалкує про це

Ігор був єдиною дитиною у сім’Ї – виховувався в любові, вседозволеності та розкоші. У цьому й біда – він був певен, що все у світі крутиться довкола нього і йому все можна. Після школи він вступив до університету. Студентське життя було цікавим, насиченим та веселим. А ще й той факт, що Ігор був доволі симпатичний – відбою від дівчат у нього не було. Навіть Олеся, тиха та спокійна дівчинка з провінції, не втрималась та закохалась у хлопця. І це було її найбільшою помилкою.

Ігор бачив, як дівчина його сприймає та скористався цим – розповідав про кохання, про майбутнє та запевняв, що вона у нього єдина. Але коли дівчина завагітніла – Ігор вирішив відмовитись від неї та дитини та заявив їй, що треба ще довести його батьківство. Але про це він з часом пошкодує.

Дівчина була у відчаї. Спочатку думала про аборт – рідні не зрозуміють, як це вона народить без чоловіка. Але з часом вона вирішила залишити дитину – її любов до ще ненародженої дитини перемогла. Якось та виростить. Але сталась біда- під час пологів Олеся п0мирає від ускладнень. Новонароджена дівчинка залишається сама у цілому світі. Її передають до дитячого будинку. Але вона там пробула зовсім недовго.

Але дівчинці пощастило, якщо можна так сказати, і коли їй був рік її вдочерили. Саме тому вона не пам’ятає всього, що з нею відбувалось там. Діанка, а саме так назвали дівчинку, потрапила до хорошої сім’ї – її любили як рідну та дбали про неї. Після закінчення університету батьки купили їй квартиру. Дівчина влаштувалась на роботу – графічним дизайнером. Життя було наповнене хорошими людьми та подіями. І саме в цей момент вона зустрічає біологічного батька.  Вона знала, що не рідна – їй все розповіли батьки та нічого не приховували.

Одного разу, після закінчення робочого дня, на парковці Діану очікував незнайомець. Чоловік був неохайним, виглядав не надто здоровим. Зі слів чоловіка – він її батько і прийшов познайомитись. А ще повідомити, що він потребує її допомоги й вона зобов’язана йому дати грошей на лікування. А ні – він подасть до суду.

Діана одразу сказала чоловіку що ні бачити, ні чути вона його не хоче. І взагалі – вона зараз викличе поліцію і повідомить, що він її переслідує.

Чоловік вже не знав, що й сказати. От так він залишився сам, як свого часу його донька. Можливо тепер він зрозуміє свою помилку. Хоча такі люди не змінюються – ще й ті, хто здатен на таку підлість.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дочка відмовилась від рідного батька і не жалкує про це