Доглядала хв0ру дитину, доки він з іншими розважався

Була у мене однокласниця Наталя. Вона з небагатої сім’ї, завжди була дуже тихою та зак0мплексованою. Через це хлопці її особливою увагою не наділяли. Тому доки однолітки ходили на побачення, вперше куштували алk0голь, пропадали до ранку на дискотеках, Наталя спала в обіймах лише з підручниками, а після школи виходила хіба до магазину. Але попри все, вона була дуже доброю і кмітливою дівчиною, яка завжди готова підтримати і допомогти.

Років через п’ять після закінчення школи я випадково зустріла Наталю на вулиці. Розговорились про життя. Оскільки ніхто з нас нікуди не поспішав, то я запросила її в гості на каву з тортиком.

Наталя зовсім не змінилась. Все так само скромно одягається, тихо розмовляє й намагається не привертати до себе 3айвої уваги.

Мені було справді дуже цікаво, як же склалось її життя: яку професію вона здобула, чи вийшла вона заміж, чи має дітей. Якщо на початку нашої зустрічі я дуже раділа, то вже під кінець nлаkала крокодилячими сль0зами.

Доля у Наталі справді була дуже нелегkа. Після школи вона влаштувалась продавчинею у магазин, бо грошей на навчання у неї не було. Працювала у магазині вдень, а ночами – прибиральницею. З часом змогла переїхати від мами та молодших братів і сестер,але все одно підтримувала їх фінансово.

Познайомилася з хлопцем. Вона думала – щире кохання, а йому ж було потрібно від неї тільки одне. Зрозуміло, що одружуватись він не збирався, а коли вона завагітніла, почав її сильно 6иtи, щоб вона вtраtила дитину. Так і сталось.

Через рік знайшла іншого. Він забрав її жити до себе, дозволив не працювати. Нарешті вона відчула себе королевою. Ще через рік завагітніла. Здавалось би, життя лише налагодилось. Але дитинка народилась хв0р0ю, з потребою постійного догляду. З кожним днем вона все більше помічала, наскільки чоловік до неї 0холов. А повернувшись з дитиною раніше після поїздки до мами взагалі застала його у ліжку з іншою. А він замість вибачень просто виrна8 її з дому.

Отак і залишилась Наталя одна з хв0р0ю дитиною на руках без можливості працювати, а k0лишній чоловік і далі проводить кожну ніч з іншою.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Доглядала хв0ру дитину, доки він з іншими розважався