Донька привезла пожити до мене дітей, а я відправила їх з нею додому і не тому, що я внуків своїх не люблю

Тиждень тому моя донька приїхала до мене зі своїми двома дітьми й сказала: «Мамо, нехай вони деякий час у тебе поживуть, а то мій Василь мене зовсім слухати перестав й знову ми сваримося, а я он записалася на курс масажу, тож мені ні з ким дітей залишити. Щоб тобі їх кожного дня не возити, то нехай в тебе побудуть». Мені ж, як матері, це все не сподобалось і не тому, що я внуків своїх не люблю.

У мене хороший зять, який багато працює й дає все необхідно своїй родині. Василь же на всі руки майстер, все вміє й ніколи ні в чому не відмовить, особливо моїй доньці. А також я знаю, що він не любить, коли Марина кидає на когось дітей і займається виключно собою. От любить зять, коли всі вдома, й дуже не любить, коли хтось влізає в їхню сім’ю.

Коли ж діти тільки одружились, то я запропонувала їм пожити зі мною у квартирі, оскільки місця ж у мене багато, та й сумно мені одній. Тоді донька сказала мені, що Василь проти такої витівки, й вони вирішили, що поживуть поки що на орендованій квартирі, а потім він купить свою квартиру, за особисто зароблені кошти.

Я тоді, звісно, почала вставляти свої п’ять копійок, бо не хотіла, щоб мій новонароджений онук, якого вже чекали, жив в чужій квартирі. Але одного вечора, мій зять викликав мене на серйозну розмову. Він сказав, що хоче просто посидіти й поговорити зі мною за чашкою чаю, наодинці. Василь розказав мені, що саме йому не подобається і як краще поводитися, щоб завжди був між нами мир. Ось так прямо сказав й додав, що їхня з Мариною родина – це окрема «маленька держава» й житимуть вони тільки по своїм правилам.

І знаєте, я погодилась з ним. І навіть стала ще більше поважати його, бо він повів себе як справжній чоловік та голова своєї родини. Жили ж вони завжди окремо від мене й коли мені хотілось побачити внуків, то я телефонувала Марині чи Василю й попереджала, що приїду, на що завжди отримувала «звичайно, зажди раді».

Й знає моя донька, що мені не подобається, коли вона підписує мене на скандал. Не хочеться мені залишатися винною й тому я сказала їй, щоб вона сама розбиралася зі своїми проблемами, бо вже є дорослою людиною й має двох дітей.

Мені то дуже хочеться, щоб внуки у мене пожили, але не ціною скандалу. Марина з Василем то потім помиряться, а я залишусь крайньою. Тож поїхала моя донька зі своїми дітьми до себе додому.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Донька привезла пожити до мене дітей, а я відправила їх з нею додому і не тому, що я внуків своїх не люблю