Донька сказала мамі, що на неї все одно вже ніхто не клюне

Моя двоюрідна сестра Оксана – жінка в самому розквіті сил. Їй 40, а її дочці Насті 22. Оксана завагітніла, коли їй було 17. Хлопець, звісно, одружуватись не захотів, залишив її при надії та вт1к до іншого міста. Сестра все ж вирішила народжувати: хоч ця дитина була й від б0ягузливого п0kидька, але це ж її рідна кровиночка. Все життя вона поклала задля добробуту своєї доньки: спершу тяжk0 працювала, коли мала пішла до школи – вступила до інституту, бо з освітою легше забезпечити для дитини хороше майбутнє. У всіх цих кл0п0тах чоловіка так і не знайшла.

От зовсім нещодавно на ювілей я подарувала їй сертифікати на відвідування спа-салону та салону краси. Заразом взяла і для себе, бо ми вже достатньо дорослі, незалежні та самодостатні, щоб проводити вечори не за філіжанкою кави. Після цілого дня процедур Оксанку просто не впізнати – помолодшала, розцвіла, зачіску змінила, макіяж, манікюр, педикюр зробила. Наостанок вдягла розкішну сукню та підбори. Наче зійшла з червоної доріжки. Хоч зараз іди й підкорюй світ.

Ми вирішили відсвяткувати це грандіозне перевтілення у затишному ресторанчику. Запросили ще доньку Оксани, щоб вона теж пораділа за маму і «благословила» її на щасливе майбутнє.

Але не так сталося, як гадалося. Настя не оцінила мамину чарівність. Натомість, спитала її, для кого вона так чепуриться, якщо на неї все одно вже ніхто не клюне.

– А ви, тітко Таню, могли б і корисний якийсь подарунок зробити, а не оце все, що змиється після першого ж душу, — ось що почула я на свою адресу, аж роззявивши рота від подиву.

Оксанка тайк0ма стерла сль0зу зі щоки. От таке щастя виховувала.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Донька сказала мамі, що на неї все одно вже ніхто не клюне