Дружина оформила машину на свою маму, щоб у разі р0злучення не ділити її

Чомусь всі навколо стали дуже і дуже к0рисливі. Ще не встигають одружитись, а вже одразу думають про те, як р0злучатись, чи ще краще, ділити майно. Усюди, куди не глянеш, батьки навчають дітей, що у шлюбі краще нічого цінного не купляти.

Тому, мабуть, дехто і не розлучається і терплять одне одного тільки через якісь гроші, або ж зовсім нічого не досягають, стоять на місці, бо можуть забрати.

От у мене сусід, на жаль, потрапив в таку історію. Теща його вдавала усе життя, що він їй дуже подобається, проте була дуже хорошою акторкою. Постійно намовляла дочку. То те чоловік не так мав зробити, то там не так сказати. Дівчина спочатку трималась, а потім і сама почала Дмитру докоряти.

Здавалось би, зовсім причин немає, а вони сваряться, придираються одне до одного. Особливо, Оксана завжди знаходила гостре словечко. Як не знайде, то мама підкаже.

От вирішив Дмитро машину купити. Водієм був хорошим. На права вже давно здав, і до того ж з першого разу. А про машину мріяв ще зі шкільної парти. Бюджет у сім’ї був спільним. Усі забаганки Оксани доводилось оплачувати чоловікові.

Тому й повинен був так довго збирати на свою мрію. Проте, часу дарма не втратив. Сума накопичилась достатня на хорошу і якісну іномарку. Чоловік довго обирав модель і продавця. Та дружина, як дізналась, одразу почала вимагати, щоб він віддав їй увесь капітал. Вона сама хотіла зайнятись пошуками авто і домовитись про все. Чоловік і так справ багато має. А вона може все залагодити досить швидко.

За два тижні Дмитро вже сидів за кермом омріяної машинки. Вона чудово працювала. В деталі чоловік не вдавався. Та за кілька днів, коли почав виробляти страхівку, дізнався дуже цікаву інформацію. Власником авто оформлений зовсім не він, і навіть не його дружина, а теща. Дмитро був шокований та збентежений.

Він помчав негайно з’ясувати що відбувається. Дружина спочатку боялась щось казати. Розповідала, наче б то, щось там не вдалось одразу оформити. Довелось так зробити. Бубоніла щось під ніс. Нічого не могла пояснити, ніби сама не розуміла причини такої ситуації.

Проте, незабаром теща зайшла в гості. Тоді Оксана посмілішала. Вони разом на зятя почали нарікати. Сказали, що при розлученні авто дістанеться дітям і дружині, а не йому. Чоловік просто не міг прийти до тями.

Ні про яке розлучення і мови ніколи не йшло, аж тут виявилось, що теща і дружина прицінюються до майна. Дмитро був геть розгублений. І досі не знає що йому робити.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина оформила машину на свою маму, щоб у разі р0злучення не ділити її