Дружина постійно піклувалась про майно. Після р0злучення виявилось, заради дітей

Кажуть, що закохані сліпі, та не завжди. Не в випадку моєї сусідки. Вона дуже раціонально завжди мислила, не вимикаючи мозок, тому здається мене молодчинкою. Справді, та щоб так думати треба почути всю історію.

Отже, почалось з того, що моя колишня однокласниця, сусідка і найкраща подруга Діана закохалась. Вона насправді завжди була дуже чутливою натурою, якраз з тих, хто повністю поринає в те, що відчуває і ні на секунду не підключає мозок. Так виглядало, так думали інші. Проте, виявилось зовсім по-іншому. Час все показав.

Діана познайомилась з Олегом в клубі, коли навчалась на 2 курсі. Він в цей час отримав диплом і вже працював. Вона звісно приглядалась, та потім вони почали зустрічатись. Олег багато працював, отримав прекрасну посаду і заробіток. За два роки він виплатив квартиру. Щоправда, Діана переконала його записати у власники і її.

Пізніше вони розписались і одружились. Діана організувала весілля своєї мрії, адже завжди мріяла у цей день відчувати себе принцесою. Так і трапилось: найдорожча сукня, прикраса, корона до фати, квіти, арки, ресторан. На весіллі подруга не економила зовсім, більшість оплачував Олег.

За рік подружнього життя Діана захотіла машину. Вона справді накопичувала досить велику частину суми. Чоловік лише трішки допоміг. Вони обирали довго ту машину, яка ідеально підійде для потреб обох, але вирішальну роль, звісно ж, відіграла думка Діани. Вона обрала дуже делікатну, жіночу модель. І записала звісно ж на себе.

За кілька місяців після цього Діана дізналась, що завагітніла. Народила за деякий  час донечку. А ще через рік сина. Діти почали вчитись в приватній початковій школі, відвідували багато платних гуртків. Звісно ж, оплачували все це батьки зі спільного бюджету. Усе було досить добре, вони виглядали щасливими. Ми ніколи не розуміли чому Діана прагне мати так багато майна.

До того ж офіційно. Дівчата часто думають, що житимуть з чоловіком довго, щасливо і помруть в один день. Спочатку сім’я Діани так і виглядала, та усе змінилось з часом.

Одного дня Олег побачив у телефоні Діани повідомлення від іншого чоловіка. Розпочалась сварка і потім з’ясувалось, що й чоловік вже довший час зраджував. Звісно, що ніхто цього терпіти не зміг. Діана перша подала на розлучення. Зрозуміло, що трохи довго тривав процес судової тяганини, але все вдалось якнайкраще.

Діана змогла отримати більшу частину майна. Все, щоб було записане на неї і половину квартири. Ще й Олег зобов’язаний платити аліменти на дітей. Андрійко і  Соломійка залишились з мамою, проте й тата часто бачать і відвідують. І аж тепер ми зрозуміли як пощастило Діані, що вона так розумно поводила себе все подружнє життя.

Ми й досі зараз розпитуємо нашою дівчачою компанією навіщо вона це робила, хіба не думала, одружуючись, про довге й щасливе подружнє життя без брехні, обманів і, звісно ж, розлучень. Наша Діанка відповіла, що перш за все вона думала про дітей. Їм потрібно щось по собі залишити. Та й узагалі якщо сім’я розпадеться, чи щось станеться з батьком діти повинні відчувати себе захищеними. До речі, у свої 32 подруга вже склала заповіт на дітей. І запевняє, що завжди перейматиметься їхнім майбутнім.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина постійно піклувалась про майно. Після р0злучення виявилось, заради дітей