Дружина розповіла таємницю, від якої в мене кров стала в жилах.

Я дуже довго мріяв про велику дружню сім‘ю. Мені так хотілося приходити додому і бачити своїх маленьких діток, які біжать до мене в обійми, люблячу дружину, яка чекає з вечерею. І ось моя мрія почала здійснюватись, я познайомився з чудовою дівчиною, яка також дуже хотіла сім‘ю.

Невдовзі ми одружилися і почали готуватися до вагітності. Буквально через декілька місяців дружина ощасливила мене новиною про майбутнє поповнення. Я був на сьомому небі. Ми з нетерпінням чекали нашу крихітку і навіть сперечалися хто це буде: хлопчик чи дівчинка. Та хтось з гори вирішив зробити нам сюрприз і лікар сказала, що в нас будуть двійнята.

Ми готувалися до пологів, я помітив що моя дружина дуже нервується, хоча приводу ніби й не було. Зі здоров‘ям все добре, прогнози хороші, але вона все рівно була на взводі. В день пологів вона сіла і почала плакати. Я попросив її все-таки поділитись зі мною через що вона непокоїться, і тут вона розповіла мені таємницю, від якої в мене стала кров в жилах…

Виявляється, перед тим як познайомитись зі мною лікарі сказали їй, що вона ніколи не зможе мати дітей. Вона все рівно сподівалась і вірила що стане мамою. Навіть не стала мені розповідати, бо знала що так і буде. Коли та дізналась, що в нас буде двійня, лікарі сказали їй що це подарунок з небес, адже вдруге їй народжувати не можна.

Малюки народились абсолютно здоровими, і в нас тепер велика та дружня сім‘я. А дружина світиться від щастя і не може повірити у те, що у нас двоє прекрасних малюків.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина розповіла таємницю, від якої в мене кров стала в жилах.