Дружина спочатку вмовила крeдит на квaртиру взяти, а пoтім зізналась, що йде у декрет

Максим одружився з Ольгою 2 роки тому. До цього вони орендували квартиру. А от нещодавно взяли кредит на нову власну.

Справа в тому, що Ольга від самого весілля почала примушувати Максима купити своє помешкання. Здавалось нічого за цим не крилося. Проте, останній місяць це прохання перетворилось на просто таки вимогу без можливості відмовити. Чоловік розумів, що жінці, мабуть некомфортно. Тому й погодився на це.

Якщо розраховувати на дві хороші заробітні плати, то все виходило прекрасно. Їм не доводилось би зводити кінці з кінцями. Минуло 2 тижні.

І тут Ольга вирішила зізнатись.

Знаєте, чому вона так наполягала, щоб купити квартиру і переїхати негайно. Це мала б бути найкраща новина у житті чоловіка.

Та от усе виявилось не так просто. Ольга була вагітна. Вона планувала іти в декрет на 3 роки. А можливо й продовжити до 4. А от кредит сплачувати має сам Максим. Окрім того, ще й забезпечити їй усе необхідне з дитинкою. А ще комунальні не забути, ну і їсти щось треба. А ще час від часу Ольга й одяг хоче і не простий, а модний.

Здавалося б нічого страшного не сталось. В якійсь мірі Ольга турбувалась про майбутнє своєї дитинки.

Проте, вона могла одразу поділитися з чоловіком такою важливою інформацією. Тоді, може, Максим міг би якось розрахувати як усе владнати. А зараз він просто поставлений перед фактом. І замість того, щоб сваритись увесь вечір, вони могли б тішитись і святкувати чудову подію. А як ви гадаєте? Хто насправді чинить неправильно?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина спочатку вмовила крeдит на квaртиру взяти, а пoтім зізналась, що йде у декрет