Дружина в декреті відпочиває, а чоловік мусить пахати

Вона нічим не займалась і не переймалась.

Знову історія про жінок в декреті, які зовсім нічого не роблять і сидять вдома. А ще жаліють на нестачу часу.

Чоловік працював і забезпечував сім’ю. Проте, належав до тих мужчин, що постійно прагнуть вколоти дружину поболючіше.

Він постійно дивувався її втомі, не розумів від чого тут можна аж так втратити сили. Сидить собі вдома, з дітьми мультики дивиться, а коли вони сплять, то певне й сама лягає. Теж мені праця. Та це просто мрія, а не життя.

Проте, він не вмів помічати і цінувати найосновніше. Його діти завжди щасливі і спокійні. Вони нагодовані, одягнені та вигуляні. Окрім того малюки багато чого знають, і вміють читати.

У старшого завжди зроблені і перевірені уроки. Звісно ж сам він ще не міг цього зробити. Та це ж дрібниці.

Навколо завжди усе в чистоті. Та хіба ж можна таке помітити, якщо сам смітиш довкола. І навіть увесь цей мотлох з дому не забереш.

Наготовлено є завжди. Холодильник забитий різними стравами. Та це ж нормально. Він ж для того і одружився, щоб бути нагодованим.  Чистий і попрасований одяг також постійно чекав його на вішалці біля виходу.

Та вона ж нічим не займалась і не переймалась.

А от на кухні ніколи не було брудного чи мокрого посуду. Він, мабуть, сам себе чистив і витирав, після того як чоловік повечеряв і склав усе в раковину.

Вікна помиті також не лише на Великдень, та як так відбувається? Його не цікавить. Окрім того, наготовані святкові страви та напечені торти на усі свята теж самі собою з’являються.

А вона нічим ніколи не займалась і не переймалась. Хіба ж можна собі знайти заняття, коли ти звичайна домогосподарка. Отак вона і ледарює увесь час.

А чоловік бідний пахає день і ніч. Водієм працює. Сидить у машині цілими днями і катається по місту. Кондиціонер має, коли жарко, пічку, коли холодно. Отак і працює. Стомлюється страшно. Жаліється часто, що його робота це найважче, що може бути.

Це от жінці його пощастило. Він би й сам у декреті сидів. Не переймався б заробітками.

Та, на жаль, не може ніяк. Бо повинен забезпечувати дітей. А от вона нічим не займається і не переймається.

Не життя, а казка.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина в декреті відпочиває, а чоловік мусить пахати