Дружина вночі читала книги котам

Вже разів сто ми переповідали цю історію в компанії друзів, але все одно кожного разу смішно. Одного разу наша донька розкаже її своїм внукам і правнукам.

Нашій Марічці було 5 місяців. Всі можливі неприємності виникли одночасно: кольки, вірусна інфекція,  прорізування зубів. То ще й до всього дружина, яка тоді працювала онлайн, отримала дуже вигідне замовлення. На няню грошей не було – все можливе вклали в ремонт перед народженням дитини і покупку необхідних речей. Я теж працював понаднормово, щоб дати своїй сім’ї все найкраще, а жодна з бабусь Машки не мала можливості приїхати і трохи розвантажити дружину. Тому на мою Яну припало шалене навантаження.

Річ у  тому, що доня ідеально засинала під мамин монотонний голос, тому в хід ішли всі можливі тексти: книги, пости соцмереж, етикетки на продуктах, звіти з роботи тощо.

Перед днем, коли трапилась ця історія, ніч була пекельн0ю: Марія плакала по 2-3 години з перервами на 20-хвилинний сон. Ми з дружиною по черзі колихали її, але, оскільки живемо в однокімнатній квартирі, іншому спати під безперервний плач було просто неможливо. Під ранок спрацювала наша методика з монотонним читанням і дитина нарешті заснула. І ми заснули на годинку. Та це не врятувало ситуацію. Після дзвінка будильника, який кликав мене на роботу, ми просто падали з ніг.

Попереду був цілий день у такому стані. Мій на роботі, Янин – з малою. Я анітрошки не сумнівався у своїй коханій, але пообіцяв на обідній час взяти довшу перерву, щоб вона могла поспати або попрацювати зайву годину.

Коли я з’явився на порозі в обід, то просто не зміг не розсміятись, побачивши цю картину. Дружина читала інструкцію від пральної машини, не відводячи погляду від стіни. Ногою вона погойдувала візочок, в якому слухняно лежала… Машкина лялька.

Як виявилось потім, теща все-таки змогла взяти вихідний на роботі і на обід забрала внучку гуляти. А Яна, прибираючи, почула дитячий плач через відчинене вікно і почала читати перше, що було під рукою.

Ось вона – відсутність сну.

А за місяць трапилась ще одна подібна історія. Я поїхав у відрядження, попросивши свою сестру переночувати у нас, щоб підмінити дружину, в разі чого.

Серед ночі прокидаюсь від дзвінка телефону. Сказати, що я налякався – нічого не сказати. Думав, сталось щось жахливе. Голос сестри не на жарт мене налякав:
«Саша, щось із Яною. Я її боюсь».

Тільки у подальшій розмові з’ясувалось, що дружина в ніч повного місяця читала «Майстра і Маргариту» (знову перше, що трапилось під руку) двом нашим котам близько години часу. Бо Машка давно вже міцно спала від такої «колискової». Добре, що я вчасно підняв слухавку і врятував Яну від обрядів, які планувала над нею проводити налякана сестра. Коли вона зрозуміла, що коїться, зняла відео цього дійства і надіслала у наш сімейний чат. Цей відеоролик переплюнув навіть запис нашого весілля за кількістю переглядів родичами. На щастя, дружину я обрав з почуттям гумору.

Я, звісно, до таких історій вже звик, але все-таки планую найближчим часом знайти нічну няню, бо, як то кажуть, ти ніколи не дізнаєшся, коли почнеться твоя шиз0френія.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина вночі читала книги котам