Дитячий дзвінкий крик і лайка п’яного батька

Чоловік жив сам на квартирі. Знайти жінку до 40 років йому так і не вдалось. У нього була наречена, яка зрадила йому з найкращим другом. Це розбило серце Сергія й він замкнувся в собі. Чоловік дуже хотів велику сім’ю й 3 діток. Щоб не жити самому Сергій купив собі песика. Кокер-спаніель – Жоржик, став йому хорошим другом.

Повертаючись з аптеки, Сергій був втомлений, а надворі уже смеркало. На лавці він помітив чоловіка який пив горілку, а біля нього лежало немовля. Сергій злякався, він не розумів, що йому робити в тій ситуації. Як вчинити.

Дитячий дзвінкий крик був нестерпний та, вочевидь, батька це не сильно тривожило. Йому було байдуже, він лише лаявся на те дитя та продовжував пити далі, ніби нічого не відбувалось.

Чоловік вирішив, що не лишить це так. Підійшов до чоловіка та вирішив запитати де той живе, щоб допомогти дістатись їм додому. Та чоловік лише облаяв Сергія з ніг до голови.

Сергій розгубився, він розумів, що це не його справа, та ця ситуація не давала йому спокою.

Чоловік подумав, що йому треба повернутись назад й все-таки допомогти малюку. Адже зрозуміло, що батьку дитини було абсолютно байдуже, що трапиться з малям.

Сергій помітив, що батька уже не було. Лише немовля лежало під лавкою й кричало ще гучніше. Чоловік був шокований від побаченого, він швидко кинувся, щоб перевірити чи з дитям усе гаразд, чи він в порядку.

Сергій швидко взяв дитя на руки й викликав швидку. Він боявся чи малюк не замерз і чи він взагалі їв щось, тому що йог плач не минав, а ставав лише більшим.

На щастя, з дитиною усе було нормально. Малюк просто був голодний, тому сигналізував про це, хотів, щоб його хтось почув. П’яного батька позбавили прав на дитину. І постало питання про переведення дитя у притулок. Сергій не міг цього дозволити, адже відчув, що це його доля стати опікуном для цього хлопчика.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дитячий дзвінкий крик і лайка п’яного батька