Дитині не повернули за роботу крупну суму грошей

Напевно, більшість із читачів вже знає, що на сьогодні дуже популярна робота, яка стосується сфери соцмереж – так званий соціальний медіамаркетинг (СММ). Бізнес онлайн зараз процвітає і має всі можливості для розвитку і заробляють на цьому усі.

Моя донька вступила до університету рік тому і нещодавно сказала мені, що хоче стати самостійною і фінансово незалежною. За цей рік вона накопичила грошей зі стипендій та кишенькових грошей, які ми їй давали на проживання і харчування, щоб оплатити собі якісь дуже дорогі й престижні курси з СММ. Як вона мені пояснювала, то така робота зараз дуже добре оплачується і саме після цих курсів дуже легко знайти клієнтів.

Я, звісно, її бажання працювати всіляко підтримую, бо вважаю, що сучасна жінка має бути незалежною і мати власний дохід, щоб у разі будь-яких непередбачуваних обставин змогти забезпечити себе та, в разі потреби, і своїх дітей. Тим паче, що навіть про гроші на навчання вона подбала самостійно. Я пишаюсь нею і її рішенням не чекати завершення університету, а здобути ще одну професію.

Курси тривали 3 місяці. Я пам’ятаю, як у той період їй було непр0сто. Вона вивчала дві абсолютно різні сфери, намагаючись максимально вдатися у кожну з них. Інколи доводилось не спати ночами, щоб до ранку здати всі завдання, які підлягали самостійному опрацюванню. Я намагалась всіма способами підтримувати дочку і допомогти їй віднайти впевненість у тому, що все вийде.

Коли вона отримала свій сертифікат про завершення курсів, у неї так сяяли очі! Вкрай рідко я бачу її аж настільки щасливою і мені так хотілось, щоб цей стан протримався якнайдовше. Але, на жаль, так не сталось і вже разом із першим замовленням її чекало р0зчарування.

– Мамо, у мене з’явився перший клієнт і в нього одразу так багато запитів. Там роботи тисяч на 20, – дитина була захоплена. Вона навіть інших замовників брати не хотіла, щоб для першого зробити все дуже якісно. Я спостерігала за її роботою, про все розпитувала. Вона працювала так самовіддано: писала тексти, монтувала відео, робила фото, постійно була на телефоні з замовником, щоб зробити все чітко, відповідно до його побажань.

Донька працювала близько двох тижнів. Сказала, що у її клієнта, власника онлайн бізнесу, продажі вже за перший тиждень зросли на 20% і вся її робота не марна. Вона повірила в себе, повірила в те, що вона молодець і може досягти неабияких успіхів.

Тільки от робота це така, де не можна брати передоплату, бо гроші отримуєш тільки за результат. Після відпрацьованого домовленого часу донька надіслала замовнику суму і номер своєї картки. І він просто.. зниk. Все, що у неї було – це його номер і обліковий запис в мережі. Робота її офіційно не зареєстрована, тому про жодне в1дшкодування і суg не може бути й мови. Мені дуже шкода, що моя дитина nлаче ночами і я нічим не можу їй у цьому допомогти. Як мені бути?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дитині не повернули за роботу крупну суму грошей