Галина мовчки стояла та рахувала залишки грошей у своєму гаманці – діти так хотіли тістечка, а в неї не було грошей.

Жінка сама залишилась з дітьми, з роботи її звільнили, а мати давно не цікавиться її життям та онуками. Допомоги чекати не доводилось і від безсилля та втоми жінка присіла коло вітрини та розплакалась. І в той момент до неї підійшов він – красивий та статний чоловік.

У свої 18 Галя вискочила заміж за свого однокласника. Миколу вона кохала ще з підліткового віку, та й хлопець мав до неї почуття. Весілля зіграли невеличке, а вже за рік дівчина народила першу доньку – дівчинку Алінку. Не пройшло ще двох років  – і пара знову стала батьками. Галя настільки поринула в материнство, що чисто забула про догляд за собою та про чоловіка – вона прибирала, готувала, доглядала за дітьми й більше ні на що їй не вистачало сил. А чоловік, замість того, щоб підтримати дружину – постійно попрікав їй тим, що вона запустила себе, що вона не приділяє йому уваги і він взагалі забув, що таке відпочинок. Адже саме йому доводилось забезпечувати сім’ю. постійні скандали та суперечки тільки набирали оборотів. Так тривало близько трьох років, поки в один день Коля не прийшов за своїми речами. Він спакував найнеобхідніше і пішов до іншою, запевняючи, що про дітей буде й надалі дбати. Але обіцяного чекають три роки, як то кажуть. Ні в перший місяць ,ні в наступні Микола не приносив ні грошей ,ні продуктів, ні іграшок для доньок. Чоловік просто викреслив свою колишню сім’ю зі свого життя. І хоч Галина намагалась достукатись до нього – їй це не вдалось. А годувати ж дітей потрібно.

Саме тому Галина влаштувалась на підробіток – прибиральницею в одну з місцевих фірм. Знайти кращу роботу вона поки не могла, бо ще не закінчила університет – саме писала дипломну роботу і їй потрібно було поєднувати навчання, роботу та догляд за дітьми. Одна радість – дівчаток вдалось влаштувати у садок.

Та як би Галина не намагалась – грошей вистачало тільки на найнеобхідніше. Значна сума йшла на оплату комунальних послуг та їжу, новий одяг дівчатам та непередбачувані витрати, як от ремонт зламаного холодильника. Галя шукала ще місця, де можна прибирати, але вона не могла все встигати сама. з дітьми на вихідних не дуже попрацюєш, особливо, коли тобі ніхто не допомагає.

Дівчатка давно просили смачні тістечка, які вони побачили в кафетерії поряд. Галя підрахувала гроші у своєму гаманці і зрозуміла, що не може це собі дозволити. Вона розплакалась не так через ті тістечка, як через те, що потрапила у таке скрутне становище. Їй стало шкода і себе, і доньок. І що буде далі, адже стільки проблем у її 24, то вже забагато.

І в цей момент до дівчини підійшов чоловік, який запитав ї, що ж трапилось. Спочатку Галина розгубилась і не хотіла нічого пояснювати, та згодом таки виговорилась – їй хотілось поділитись з кимось своїми переживаннями, адже близьких людей у неї не було. Подруги не мали часу, мама нею не цікавилась, а Микола взагалі забув за неї.

Чоловік, якого звали Андрій, уважно вислухав дівчину та вирішив допомогти. Окрім того, що він придбав цілу коробку тістечок для дівчат він запропонував Галині посаду офіс-менеджера у своїй компанії. Тим паче, що дівчина саме закінчувала економічний факультет і має всі шанси на хороший кар’єрний ріст.

Галя розплакалась від щастя – Андрій став тим рятівником у її житті, адже поставився до неї як до доньки. Чоловік сказав, що дівчина нагадала йому його доньку, яка зараз живе за кордоном і він хотів би бути певним, що так про його дитину теж би подбали – якби це було необхідно.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Галина мовчки стояла та рахувала залишки грошей у своєму гаманці – діти так хотіли тістечка, а в неї не було грошей.