Хай тобі інші народжують, у мене свої плани

Здається, що материнський інстинкт притаманний усім жінкам. Це чоловіки холодніші, байдужіші. Та й в принципі сімейне вогнище їх повинно менше цікавити. Та от іноді буває навпаки.

Віталіку 26 років. Він нещодавно знайшов дівчину своєї мрії. Інна була красива, граційна, дуже мила, та й загалом схожа на модель, а не на звичайну дівчину.

Він швидко зробив пропозицію і вони одружились. Квартиру взяли в кредит. Вдалось знайти такий варіант, щоб проживати в омріяному помешканні і водночас платити. Виходить набагато вигідніше, ніж орендувати.

Жили перший час дуже добре, душа в душу, як то кажуть. Інна мала невеличкий салон, тож майже весь час проводила вдома, проте невеличкі доходи мала – вона казала, що це на її потреби.

А от Віталік повинен був добряче попахати. Адже, йому ще й кредит виплачувати, і комунальні, і Інна час від часу просила, коли свої витрачала.

Словом, Інні жилось добре, як нікому. Як у Бога за пазухою. Та час минав. Чоловік хотів дитину. При чому дуже хотів. Він постійно заглядався у парку на сім’ї, що гуляють з дітками.

Одного разу, тема зайшла про батьківство у компанії. То Інна і фиркнула при друзях.

–Ну що за дурниці. На таке своє життя марнувати. А толку? Лише фігуру псуєш, терпиш такі муки. А потім ще й не висипаєшся, ходиш з синцями під очима. Аж страшно стало.

Віталік це слухав і не вірив своїм вухам. Він стільки сил, любові вкладав у цю сім’ю. А що отримав натомість? Жодної взаємності. Вона навіть ніколи не питала його думку про це. Навіть не поглянула у його сторону, коли розповідала друзям про те, як жахливо мати дітей. А він марив справжньою сім’єю, у якій може стати батьком.

Коли гості розійшлись, чоловік вирішив поговорити про це. Він легенько натякнув, що вважає інакше. Та от Інна зчинила такий крик. Наче б то, Віталік її не цінує, не жалкує, готовий не берегти, а отак кидати за будь-якої потреби в вогонь.

Віталік був вражений. Як він не помічав цього в дружині раніше? Може, тому, що любов сліпа. Та вже як є. Нічого не зміниш і часу не повернеш.

Вони вирішили розлучитись. Обидві сторони погодились, що так буде краще для всіх. Інна зараз одружена, живе так як мріяла. Чоловік її теж дітей не хоче. Живуть в своє задоволення.

А от Віталік з новою дружиною має 3 дітей. Двійнят, Олександра і Олесю,  і дівчинку Алінку. Їй лише 1 місяць. І обоє щасливі.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Хай тобі інші народжують, у мене свої плани