Хоч мені вже 20 років, але я тільки тепер дізналась чому мої батьки р0злучились.

Мама не хотіла раніше про це говорити, а з батьком я так і не спілкуюсь – він просто зник і вже понад п’ять років про нього нічого не чути. Моя бабуся каже, що зараз він живе закордоном.

Я добре пам’ятаю той час, коли мої батьки вирішили розлучитись. Все сталось раптово, чи просто я не знала всіх деталей. Серйозні сварки та скандали розпочались за декілька місяців до офіційного розірвання шлюбу.

Спочатку ми були доволі хорошою родиною – мати працювала бухгалтером у серйозній конторі, а батька мав свій бізнес. Справи у нього спочатку йшли непогано та пізніше почались проблеми. Він все частіше затримувався на роботі, приходив у алкогольному сп’янінні, а інколи взагалі зникав на декілька днів, а то й тижнів. Я підозрювала, що у тата є коханка, але мама робила вигляд. Що не розуміє моїх натяків. Але, як я тепер розумію, вона знала більше, ніж я і справа там була у грошах, а не у жінці.

Так склались обставини, що батьковий компаньйон його підставив – вивів велику суму грошей на чужі рахунки та зник. А тато хоч і залишився з фірмою та у нього виникли серйозні фінансові труднощі, які тягнули за собою великі проблеми. Я неодноразово чула, як мама в чомусь звинувачувала батька, а він просто грюкав дверима і йшов геть.

Мені ж ніхто нічого не розповідав – вважали, що я у свої 14 років не маю пхати носа у дорослі справи. Я так і робила – намагалась абстрагуватись від проблем і жити так, як живуть усі підлітки.

Не можу сказати, що новина про розлучення батьків мене аж так вразила – я бачила, що все закінчиться не надто добре. Я залишилась жити з мамою, а тато зібрав речі й просто пішов геть. Зробив він це серед ночі й навіть не попрощався зі мною.

Вже пройшло понад п’ять років і я вирішила розпитати маму про все. Говорити їй не дуже хотілось та все ж вона мені все пояснила. Виявляється батько вліз у великі борги й не через фінансові проблеми. Він просто вирішив пограти в азартні ігри, бо був певен, що виграє багато грошей і зможе вирішити всі свої питання. А в результаті – програв величезну суму, яка була в декілька разів більша за ту, яку вкрав його партнер. Батько хотів продати все майно, включаючи нашу квартиру. Але мама відмовлялась – ця оселя була нашою єдиною і дісталась їй від бабусі. Велика, простора квартира у центрі міста. Вони довго сперечались і батько вирішив втекти з країни, адже люди, яким він був винен грошей не пробачили б йому цього.

І хоч мама любила батька та ризикувати життям та життям дитини вона не могла. Так закінчилась історія нашої сім’ї – батько так і не повернувся і, навіть, жодного разу не зателефонував нам.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Хоч мені вже 20 років, але я тільки тепер дізналась чому мої батьки р0злучились.