Хоч в мене і хороші стосунки з тещею, але останнім часом вона стала як набридлива муха.

Її занадто багато у нашому житті й вона хоче керувати усім і всіма: її цікавить хто куди коли та чому йде, що ми купуємо чи їмо, як виховуємо дітей, чи будемо ще народжувати і взагалі вона має знати все про нас. Ще трішки й буде перевіряти, яку білизну купила її донька і чи все у нас добре в інтимному житті.

Марія Борисівна жінка балакуча і завжди любила контролювати не тільки своє життя, але й життя рідних. Особливо ця «любов» загострилась після того, як її чоловік утік від неї. Можливо він справді покохав іншу, а можливо йому набрид цілодобовий контроль і він не зміг вже терпіти мою тещу. Так от – від того часу Марія Борисівна ще більше почала пхати носа у наше життя та життя її сина, який теж має окрему сім’ю.

Все почалось з того, що теща почала все частіше приходити в гості без попередження – особливо вона любить вигримувати у двері в неділю з самого ранку, коли ми хочемо виспатись та й взагалі не чекаємо гостей. Вона залітає як фурія і починає нас вичитувати, що вже 9 ранку, а ми ще спимо. Ще вона починає перевіряти каструлі та сварити доньку, що нема ні супу, ні котлет, ні салатів наготовлених. І те, що Аліна пояснює їй як ми харчуємось – готуємо невеликими порціями, або їмо в ресторанах, її тільки дратує.

Теща починає розглядати наші меблі, штори та шафи – говорить про наш несмак та невміння прибирати та, закочуючи рукава, приступає до перекладання речей та миття підлоги. А що вже говорити про те, що ми ще не подарували їй онуків і взагалі. Що ми собі думаємо – вже другий рік у шлюбі, а Аліна ще не вагітна.

Ми намагаємось не конфліктувати, але це переходить всі межі. Її син вже частіше не стримується і свариться з Марією Борисівною. Бо і його вона теж вчить жити, але ще й сильніше – бо там у неї вже є внуки та Віталік ще й отримує на горіхи за неправильне виховання доньок.

Ми розуміємо, що мама хоче як краще, але її манера допомоги, її тон та її поведінка викликає тільки агресію. Не знаю, можливо допомогти їй влаштувати особисте життя і тоді вона дасть нам спокій? Бо з такими темпами серйозного скандалу не уникнути, хоч як би ми того не хотіли.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Хоч в мене і хороші стосунки з тещею, але останнім часом вона стала як набридлива муха.