Хотіла купити унікальні троянди для своєї клумби на дачі, але виявилось, я не єдина попалась на цю оману

Я ніколи не купляла нічого в інтернеті. Завжди вважала, що там одні лиш шахраї, які хочуть видурити гроші. Проте, одного разу побачила рекламу саджанців троянд. Мені подобалось доглядати за квітами на дачі у мене їх було безліч. Кожного року я старалась посадити нові унікальні рослини, які б радували око. Тому мене одразу зацікавила сторінка з цікавими кольорами квітів. Довго вагаючись все ж таки наважилась замовити декілька саджанців.

Спочатку, все було чудово. Мене швидко проконсультували та допомогли обрати. У них була акція, чим більше троянд береш, тим більша знижка на кожну наступну. Хіба це не удача побачити такий сайт, думала я. Продавці пообіцяли швидке доставлення та те, що саджанці не один рік будуть цвісти. Ще й порекомендували авторське добриво, яке мало чарівним чином покращити їх стійкість. Обговоривши деталі, надіслала кошти. Сума була великою, як для покупки саджанців, але ніде не було подібних.

Протягом тижня чекала поки відправлять. Я уявляла, де посаджу жовтогарячу, а де фіолетову. От це буде квітник на заздрість сусідці Людці, моїй головній конкурентці. Навіть встигла вже похвалитися, що скоро неземна краса буде на моїй клумбі.

Але ні цього тижня, ні наступного не було відправлення. Я вже думала скаржитись продавцям, та на третій мені прийшло сповіщення про те, що до мене прямує посилка. Коли побачила, що вона в місті з нетерпінням чекала, коли зможу розпакувати та посадити їх.

Мене чекало розчарування. Замість обіцяних саджанців троянд мене чекали якісь невідомі гілочки в землі, обмотані харчовою плівкою. Вони зовсім не були схожі на обіцяні троянди. Я зрозуміла, що мене надурили. Ще декілька наступних днів намагалась додзвонитися до них, щоб повернули кошти. Проте, номер був не дійсний. Поліція теж нічим не могла допомогти мені у цьому. Згодом виявилось, що я не одна жертва цих горе-продавців.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Хотіла купити унікальні троянди для своєї клумби на дачі, але виявилось, я не єдина попалась на цю оману