Історія про стару скандал1стку

Нашій сім’ї вдалось накопичити гроші та придбати власну квартиру – не в новобудові, а на вторинному ринку. Звісно, квартиру треба довести до пуття, адже там старий ремонт, неякісна проводка, але квартира велика, простора та ще й за смішну ціну – власники переїжджали за кордон тому продавали дуже дешево.

Я, чоловік та старший син витратили понад місяць, щоб прибрати у квартирі та привести її до пуття. Ми винесли все зайве, побілили стіни та купили нові меблі. І так, як вона розташована на першому поверсі, то під вікнами я помітила занедбану грядку. І я вирішила посадити там квіти.

Коли я взялась за благоустрій клумби, то отримана на горіхи від сусідки – бабусю дратувало все, вона кричала, що в неї алергія і їй ті квіти не потрібні та й взагалі, я нова людина, а керую тут. Коли я пробувала з нею налагодити стосунки, то отримувала тільки крики та прокльони. Та голова ОСББ мені допомогла і дозволила без проблем втілити задумане – за мої ж кошти.

І от, за деякий час, у мене виросли красиві квіти – аж око тішили. Я висадила троянди, гортензії, ромашки та ще багато зелені. Бабуся -скандалістка нічого не сказала, але наступного дня я помітила, що вона зрізає собі квіти та робить букет. Я не витримала і зробила їй зауваження. Бабуся почала обзивати мене та топтати квіти. Тривало це поки я не викликала дільничого. Втихомирив її тільки поліціянт та попередження про штраф.

 

Після цього випадку бабуся взагалі до мене не говорила та обходила стороною.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Історія про стару скандал1стку