Какао – причина р0злучення

Здавалось би, шлюб – міцна будова. Чим же його можна зруйнувати? Серйозними пр0блемами, к0нфліктами, причинаmи.

Проте, не завжди все так, як здається. Іноді причиною може стати навіть їжа, а, наприклад, какао. Чом би й ні?

Так трапилось з родиною Наталі. Вона була молодою, красивою. Їй 26. Вона виховувала двох синочків. Дімку – йому 6 років, Сашка – йому 3 рочки. Обидва активні, щирі, добрі хлопчики, проте, як і всі люблять пустувати. Також у Наталі є коханий чоловік. Його звати Юра. У них дуже міцна та щаслива родина. Нічого особливого, як усі сваряtься, проте любов завжди панувала між ними.

Одного вечора ніщо не віщувало біди. Діти грались. Наталя працювала за комп’ютером на кухні, а Юра відпочивав у вітальні.

Раптом, коли Дімка наздоганяв Сашка, той перечепився і перевернув склянку какао на підлогу. Наталя була дуже втомлена, звісно це її р0здратувало, та вона вирішила все затримати у собі і не гримаtи на сина. Вона спокійно закінчувала свою роботу і попросила дітей обережно вийти  з кухні. Звісно ж вони не послухали. Тож Наталка гукнула Юру і попросила скрутити килим, щоб діти не рознесли какао ніжками на нього. А сама почала шукати ганчірку.

Та Юра не з’являвся. Вона ще раз гукнула його, уже з 0буренням в інтонації. Тоді чоловік підійшов і спокійно сказав, що це може почекати і до завтра. Раптом, Наталка вибухнуlа. Такої сваrки ще й через дрібницю ніколи не було в їх сім’ї за усі 9 років подружнього життя.

Увесь вечір подружжя не спілкувалось. Наступного ранку чоловік пішов на роботу, та килим так і залишився на кухні. За цей час 0бурена Наталка знайшла й орендувала квартиру, зібрала речі і переїхала разом з синами. Через тиждень, поки вони не спілкувались, Наталці прийшов позов про р0злучення. Це ще більше її розізлило. Так вони й р0злучились.

Часто ми не висловлюємо те, що думаємо. Здається, що просто дрібниці, можна забути. Але не все так просто. Це з часом накопичується. І тоді найменший привід і ми виbухаємо.

Ось так р0зпалась ще одна сім’я, з непроговорених малесеньких проблем.

А от причиною всього можна вважати какао.

Та чи варто?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Какао – причина р0злучення