Катерина, хоч і любила мене, та завжди була незадоволена нашим сімейним життям. То я мало заробляю, то я не так виглядаю, то мало приділяю їй часу.

А тепер взагалі – виявляється я нічого не вмію, не знаю і взагалі нецікавий. Їй просто зі мною сумно і наше сімейне життя має безліч проблем. Хоч я був переконаний в іншому – власний дім, авто, хороша робота і багато іншого. Та Катя завжди мірялась усім зі своєю подругою, а її мати в цьому підтримувала.

Ми одружились понад 5 років тому. І мені завжди здавалось, що Катя саме та єдина і на все життя – та й вона поводилась так, ніби кохає мене. Все у нас складалось добре – за ці роки я знайшов хорошу роботу, придбав невеличкий дім, авто і ми жили більш як добре. Щоправда, моя дружина так не думала. А все тому, що її подруга Ірина жила краще. Ну цей не дивно, адже її чоловік успішний бізнесмен. І Іри було всього вдосталь – її авто, гарне та дороге вбрання, походи до косметолога та подорожі. Підозрюю, що моя Катька почала заздрити.

Їй завжди було мало грошей, які я приносив додому, у неї завжди «нічого надіти», хоч гардеробна завжди тріщала по швах і вона замало відпочивала, а ми ж їздили у відпустку щороку. І ці претензії вона завжди виставляла мене. І в цьому їй допомагала моя теща – та завжди її накручувала та підтримувала. Їм вдалось, навіть, обгадити мій подарунок – сережки. Виявляється, вони без діамантів – значить я не ціную свою дружину та шкодую на неї грошей.

І так – за мене взялись дві жінки та почали вчити життю. Катя постійно говорила, що мені треба знайти кращу роботу, теща підтакувала, Катя завжди говорить, що я їй мало приділяю часу шкодую на неї грошей, а теща підтакувала. І такий тиск на мене чинився не один місяць.

З часом я дізнався, що моя кохана дружина знайшла собі іншого чоловіка і вирішила залишити мене. І ви знаєте – теща її підтримала. Мені було шкода нашого шлюбу, але я не тримав зрадницю. Добре, що у нас хоч спільних дітей не було.

Через пів року після розлучення до мене почала приходити гості теща. Почала розповідати, що їй стало мене шкода, вибачалась і хотіла помиритись, бо вважає мене своїм сином. Я, звісно, не тримав на тещу зла і запросив її пройти до квартири, щоб випити кави. Я пригостив Анну Михайлівну цукерками та бутербродами, ми мило поспілкувались – вона питала про моє життя, в тому числі особисте, про справи на роботі та інше. І коли я закрив за тещею двері, то помітив, що вона забула у мене парасольку. Я вибіг з квартири та почув розмову на сходовій клітці. Моя теща розмовляла з Катею. Виявляється Катин залицяльник покинув її та вона планує повернутись до мене, але спочатку відправила маму на перевірку ситуацію. Колишня теща хотіла дізнатись чи у мене є дівчина і чи я готовий миритись з її донькою.

Так от для чого вона приходила – прослідкувати, що і як, зібрати побільше інформації та доньки й підготувати мене до примирення. Невже вони вирішили, що я настільки наївний і дурний, щоб помиритись зі зрадницею, яка мене й до того не надто любила? О ні, дякую. Я обійдусь. Хоч у мене зараз нікого нема – та миритись з Катею я не збираюсь.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Катерина, хоч і любила мене, та завжди була незадоволена нашим сімейним життям. То я мало заробляю, то я не так виглядаю, то мало приділяю їй часу.