Коли мій невдалий жарт роздратував мого чоловіка

Зараз я знаходжу у декретній відпусті з третьою дитиною і вийшло так, що єдиним, хто заробляє гроші для нашої сім’ї є мій чоловік. Він у мене молодець – робить все, щоб нам добре жилось. Я його люблю і поважаю тільки у нього є один мінус – він дуже погано розуміє жарти. І все б нічого, якби він просто не сміявся, але він дуже дратується та може образитись на будь-яку дрібницю. Саме тому я намагаюсь не говорити зайвого при ньому, хоч страшне люблю пожартувати чи «ляпнути» щось смішне.

Але хоч я нічого зайвого не казала чоловіку та він дуже розізлився на мої слова. Якось моя старша донечка, якій зараз п’ять, вирішила запитати мене чому я не працюю. Я жартома сказала, що я занадто красива, щоб працювати, тому сиджу дома і витрачаю батькові гроші. Нічого поганого я не хотіла – просто не завжди думаю, що говорю. Ми поговорили і я й забула за це.

Та донечка вирішила нагадати мої слова тоді, коли у нас були гості. Доня сиділа за столом і сказала:

– Як я виросту, то буду така красива як мама, щоб не працювати. Гроші мені буде заробляти мій чоловік, який буде такий страшний як і тато, бо працюють тільки некрасиві. Тато дуже негарний, бо багато заробляє.

Всі замовкли та почали сміятись. Але тільки не мій чоловік. Через такий невдалий жарт він не говорив зі мною тиждень, а потім я ще слухала лекцію про те, що донька його принизила. І нічого, що всі гості посміялись й забули – чоловік зумів образитись на п’ятирічну дитину. Цим він перевершив навіть себе.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Коли мій невдалий жарт роздратував мого чоловіка