Коли твоє прізвище псує твоє життя. Мені 14 і я соромлюсь свого імені

Хочете зіпсувати своїй дитині життя? Оберіть для неї дивне ім’я та прізвище. Скажете, що прізвище не обирають? Ще й як можна обрати. І я вам це доведу.

Я єдиний син у батьків, ще й чотири доньки, і батько страшенно хотів, щоб у нього був продовжувач роду, хто передав його прізвище онукам. І тут народився я – радості батька не було меж. І що такого, скажете ви, багато чоловіків мріють про продовжувача роду. Все б нічого, якби не прізвище – Кабан. Мати одразу сказала, що залишить своє дівоче – Войцеховська, а от мені не пощастило. Мама намагалась переконати батька, але він був непохитний. Рід Кабанів продовжується.

І от в листопаді з’явився я – Антон Кабан. От і подумайте, що це просто комбо для дітей – можна дражнити та через ім’я, і через прізвище. І якщо в садку я ще якось не дуже потерпав від знущань, то в школі наді мною не сміявся тільки лінивий. А ще й враховуючи, що в шкільні часи я був пухляком, то Кабан якраз мені підходило.

Я намагався переконати батьків, щоб дозволили мені змінити прізвище на Войцеховський. І якщо мама ще замислювалась, то батько був категоричний:

– От буде тобі 18 – тоді й змінюй. А зараз це вирішую я і я категорично проти, — зі злістю сказав тато.

І тепер я просто з нетерпінням чекаю, коли зможу замінити своє прізвище на мамине. Що я цим хотів сказати? Все просто – варто подумати не тільки про свої вподобання, амбіції та его, але й про дитину. Чи вартує це її страждань та знущань з неї?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Коли твоє прізвище псує твоє життя. Мені 14 і я соромлюсь свого імені