Коли я поверталась з університету, то помітила батька з незнайомою жінкою. Він дуже ніжно тримав її за руку, а та весело щось розповідала. Я спочатку не повірила своїм очам і вирішила прослідкувати за ними.

Я виросла в середньостатистичний сім’ї – нормальний достаток, двоє дітей, працюючі на хороших роботах батьки. Все як у всіх. Ми були досить дружні – відпочивали разом, на вихідні їздили за місто чи у гори, часто запасались смачненьким і переглядали фільми. І я була переконана, що мої батьки – це приклад ідеальних стосунків, які тривають понад 20 років. Вони для мене були прикладом і натхненням, що кохання вічне. Але те, що сталось декілька тижнів тому надірвало мою віру і зламало мою маму.

В п’ятницю по обіді поверталась з пар, саме навчалась на першому курсі, у передчутті хороших вихідних з рідними, ми планували поїхати у гори, і помітила свого батька у компанії симпатичної блондинки. Спочатку я подумала, що це просто знайома, яку він зустрів і зупинився поговорити. Та за мить я побачила, як він бере її за руку і вони разом поспішають до ресторану неподалік. Я вирішила прослідкувати за ними – звісно так, щоб мене ніхто не помітив. Я зайшла до того ж закладу і сіла так, щоб все добре бачити. і яким було моє здивування, коли ця «парочка» весело щебетала і обмінювалась двозначними поглядами. Батько намагався все частіше взяти незнайомку за руку, а вона і не опиралась. Потім вони двоє пішли кудись – далі я вже не хотіла бачити нічого.

Коли батько повернувся додому, то поводився як завжди – поцілував матір, обійняв мене і ще й жартував. Мені він став огидним, проте я вирішила не розповідати нічого матері – не хотіла робити їй боляче та й була певна, що тато візьметься за голову. Та дива не сталось – за декілька тижнів батько просто зібрав свої речі, написав записку мамі й пішов геть. Він, навіть, не спробував пояснити все особисто, а просто втік як боягуз. Ще одним ударом стало те, що татова нова пасія вагітна і вони збираються одружитись. При цьому тато натякнув, що претендує на частку у квартирі.

Ця новина просто вибила маму з колії – вона, навіть, впала в депресію і не хотіла ні виходити з дому, ні їсти. Мені й брату було страшно за неї та ми всіма силами намагались їй допомогти. І, на щастя, мати взяла себе у руки та вирішила наплювати на цього зрадника. Подала до суду зустрічний позов, де вказала, що квартиру вона придбала ще до шлюбу і мій батько не має жодного права на неї. Ми ж з батьком теж відмовились спілкуватись – він зрадив не тільки маму, але й нас і зробив це підло. Можливо це не правильно, він все ж таки залишається нашим татом, але я бачити його не хочу.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Коли я поверталась з університету, то помітила батька з незнайомою жінкою. Він дуже ніжно тримав її за руку, а та весело щось розповідала. Я спочатку не повірила своїм очам і вирішила прослідкувати за ними.