Колись батько моєї дитини відмовився від нас, але це було на краще – тепер я це розумію як ніколи

Зараз я щасливо одружена та виховую зі своїм чоловіком трьох доньок – 10-річну Маринку, 4-річну Оленку та 2-річну Яну. Ми щаслива та доволі забезпечена сім’я й спокійно можемо дозволити собі гарний відпочинок, добре їсти та модно вдягатись. А з чоловіком мені взагалі пощастило – красивий, розумний, добрий та до моєї старшої доньки, яка насправді не його, ставиться як до рідної. Ми познайомились, коли Маринці було майже чотири й вона одразу прикипіла до Слави. Та й він подарував їй справжню батьківську любов за що я йому безмежно вдячна. Та все могло бути інакше.

Я завагітніла на останньому курсі університету від свого одногрупника Івана. Хлопець з хорошої сім’ї, красень за яким впадало багато дівчат. Та якимось дивом він звернув свою увагу на мене – я не була надто красивою, поводилась доволі стримано, але вже давно його кохала. Наші стосунки не були надто довгими чи романтичними – через два місяці я дізналась, що ношу дитину під серцем. Зі страхом, але надією на одруження я розповіла про це Івану. Спочатку він був ошелешений й не міг сказати ні слова та потім, узявши себе у руки, сказав, що треба одружуватись.

Ми почали готуватись до весілля та я й досі не була знайома з його батьками. Тому ми з ним вирішили виправити цю ситуацію й заодно повідомити його батьків про наші плани. Коли я прийшла у гості, то одразу ж зрозуміла, що мені тут не раді. Кому сподобається така невістка – дівчинка з села, яка народилась в багатодітній сім’ї, яка жила далеко не розкішно. Батьки Івана явно не очікували на таке – вони ж були певні, що їх син одружиться з донькою впливових батьків, красунею- кар’єристкою. З тяжкою бідою я відбула там вечерю та пішла додому – на душі було неспокійно. І не дарма.

Іван після тієї вечері прийшов і повідомив, що не може зі мною одружитись. Його батьки не підтримують цей шлюб, а піти проти них він не може. Все, що він пообіцяв – допомагати грошима та я відразу відмовилась.

Так, мені було складно самій виховувати дитину, але доля мені зробила подарунок – зустріч зі Славком. Він одразу ж показав всю серйозність своїх намірів і я зрозуміла, що це справді той чоловік, якого я чекала все життя.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Колись батько моєї дитини відмовився від нас, але це було на краще – тепер я це розумію як ніколи