Краще красивою не родитись

Якось дивилась одне шоу. Здається «Говорить Україна». Там і почула цю історію. Аж мурашки пішли по тілу, хоча й не дуже люблю такі передачі.

Чоловік один жалівся. Увесь час шукав собі красуню, таку, щоб всі заздрили. Він був хлопчина вродливий, тож дружина мала бути не гірша. От і одружився на вродливій, стрункій блондинці. Познайомились вони через спільного друга. Він зробив їй пропозицію уже через 2 місяці після знайомства. І спочатку все було дуже добре.

Далі, коли вже всі його друзі няньчили дітей, він ходив зі своєю дружиною і заглядався на чужі сім’ї. Звісно, дружина народжувати не хотіла. Зіпсує фігуру. Окрім того, жили вони в її квартирі. Вона мала свій бізнес і добре заробляла. Вдома мало що робила. Він навіть у господарстві допомагав: посуд завжди мив сам, за прання та прасування теж відповідав, коли не приходила хатня робітниця, то він і пилюку витирав іноді.

Заробітною платою свого чоловіка ця красуня була незадоволена. І постійно виказувала це йому, а коли він намагався щось сказати – показувала на двері. Дім її, вона могла це собі дозволити. Її кар’єра була настільки важлива для неї, як і зовнішність, на сім’ю та дім у неї геть не було часу. Вона й не планувала цей час виділяти.

Згодом, одного разу, він випадково дізнається, що його дружина була вагітна. Ключове слово «була». Я вперше побачила, як чоловік ридає, ще й просто в студії. Вона зробила аб0рt. Коли він спитав її про це, вона затіяла сkaндal, погрожувала р0злученняm. Сказала, що він не може себе утримувати, не те, щоб ще й дитину. І який приклад він зможе їй подати? Вона через це своєю фігурою та кар’єрою не пожертвує!

Ось так буває коли обираєш партнера по зовнішності. Чоловіки не розуміють, що потім стається з цими красунями. Вони розслабляються і висувають все більше вимог, піднімають планку. Навіщо їй псувати свою фігуру заради народження дитини? Хоча з віком ця фігура все одно зіпсується, і зовнішність також не вічна. Жінки-кар’єристки ніколи не пожертвують своєю роботою заради сім’ї. Іноді, все-таки, і жінки не святі бувають. А чоловіки іноді такі дурненьк1.

Повага – ось що найважливіше в шлюбі. І не можна підсувати партнера під себе, як ганчірку!

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Краще красивою не родитись