Купила квартиру. Подарувала доньці. А вона й далі не переїжджає.

Загалом, Живемо ми зараз в однокімнатній квартирі з донькою та зятем. Я на кухні на дивані, а вони у спальні. Тим паче донька нещодавно народила.

Мало того, що нам тісно тут, то я ще й зле почуваюсь останнім часом. Поперек від цього дивану страшно болить. Вже й до лікаря ходила радитись. Казали мені лягати на матрас ортопедичний. Та ж не покладу ліжко на кухню.

Отак терплю. Є дні коли зовсім розігнутись не можу. Та нічого. Ще й в онучки зараз період, коли зуби ріжуться. Кричить постійно. Я й спати не можу. Як сама не лежу, то маленьку Олесю бавлю. Щоб хоч трохи заспокоїлась.

Минуло 2 місяці. Трохи ситуація налагодилась. Та все ж було тісно. Просила я дітей подумати про те, щоб переїхати.

Пропонувала, що буду сама виплачувати однокімнатну квартиру. І  туди переїду. Хоч мала, та вже окремо. Вони погодились. Я мала трохи збережень. Ще дачу продала. Минуло трошки часу. В останні платежі донька зі мною поговорити захотіла. Просила, що потрібна їй новобудова. Вона там краще облаштується. Я погодилась те житло віддати.

Вони там і ремонт потрошку робили такий, як самі хотіли. І документально оформила я ту квартиру на них. Щоправда, напевно дарма. Звісно я тепер не смію те житло забирати. Некрасиво якось вийде. Але й вони мене обманули.

Я дізналась, що ту квартиру вони продали і купили машину. Це мене просто обурило. Надзвичайно легковажне рішення. Як можна не мати свого житла, зате придбати автомобіль. І що це дало? Дочка прав і зовсім не має. А зять їздить рідко. І я залишилась при своїх інтересах. Таке враження, що потрапила в аферу.

А тепер я дізнаюсь, що вони їдуть на море закордон. За ті гроші, що залишились з квартири. Мене й не думали з собою покликати, але я й не погодилась би. Ображена і на зятя, і на дочку. Це ж справді серйозне рішення, а вони й не порадились зі мною. Не розумію як так можна було вчинити? От їх зараз немає. Я трохи відпочиваю і час від часу плачу. Сама помилилась, сама й винна.

Потрібно було тоді не хотіти догодити комусь, а перш за все допомогти собі. А я захотіла золотою мамою і тещею бути. Дарма!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Купила квартиру. Подарувала доньці. А вона й далі не переїжджає.