Купили будинок, а зять вирішив нас виrнати

Ми для дочки ще на її 18-ліття зробили сюрприз. Вона дуже хотіла жити в приватному будинку. От ми й продали квартиру чоловікових батьків і доклали свої накопичення. На день народження привезли дочку в шикарний особняк. До того ж недалеко від центру міста. Про такий і мріяти страшно.

Марійка була безмежно щаслива. Тут і двір великий красивий і в кожного по кімнаті, навіть більше, простора кухня.

Минав час, донька почала зустрічатись з одним хлопцем. Він був з села сусідньої області. Навчався в одному університеті з Марійкою. От у них і зав’язались стосунки. Та ми не думали, що все так швидко закрутиться. Дочка завжди хотіла збудувати кар’єру. Та от на 3 курсі відгуляли весілля, а на 4 вона вже була вагітна. Зять звісно ж переїхав до нас. В квартиру Марійка не хотіла. А місця було досить. І він наче добре до всіх ставився.

Та от під час вагітності Марійки змінився. Дозволяв собі додому під ранок приходити. Дочці грубіянив, нічого не робив, лише лежав на дивані і чекав поки хтось з дружків покличе на дискотеку. Марійці звісно ж не можна було хвилюватись. Я на свою голову одного разу культурно зробила зауваження зятю і вже 100 раз пошкодувала.

Він потім з дочкою помирився, а на мене боком почав дивитись. Хоча й не працював ніде, а за наші гроші жив, та я стала ворогом номер 1. І Марійку намовляти проти батьків почав. То те не так роблять, то там забагато хочуть. Я вже й зовсім перестала спілкуватись з ним. Не бачила сенсу. І так усе не подобається.

Та от те, що трапилось далі я б ніколи в житті передбачити не змогла б. Чоловік у мене і досі шокований. Зять собі забагато дозволив.

Намовив дочку і сказав нам, що тесть з тещею повинні жити окремо. І це не означає, що він візьме відповідальність і купить чи орендує житло для жінки й дитини, а ми повинні переїхати в свою стару хрущовку.

Найгірше те, що дочка підтримала таку пропозицію. Ми зовсім не знаємо як вчинити. Хоча я вже почала збирати речі. Отак іноді не знаєш куди життя закине.

Тому не лише тещі бувають відьмами, декотрі зяті теж свого вартують.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Купили будинок, а зять вирішив нас виrнати