Лікарка із великим досвідом розповіла життєву історію

Я лікарка із двадцятирічним досвідом. За цей тривалий період роботи я бачила різні історії хвороб, пацієнтів, діагнози, та одна історія не виходить із моєї голови.
До мене на прийом записалася молода дівчина, якій нещодавно виповнилося двадцять один рік. Коли вона зайшла у кабінет, то її хвилювання і занепокоєння можна було побачити на її обличчі.

Я запропонувала їй сісти, налила склянку води та запитала з якою проблемою вона до мене прийшла. Оля почала розповідати, що кілька тижнів тому вона дізналася, що чекає дитину, записалася до гінеколога на прийом, вона її оглянула і направила на УЗД. Коли її оглядали, то узедистка термінова викликала лікарку, що лікує і щось почала емоційно їй пошепки говорити. А та не стримуючи свої емоції почала кричати, що потрібно терміново робити аборт, бо у голові є темна пляма. Оля розгубившись пішла додому, проплакала два дні, а потім хтось зі знайомих порекомендував звернутися до мене. Я заспокоїла дівчину, назначила ряд аналізів, УЗД, але у свого лікаря, з яким працюю від початку своєї роботи та довіряю як собі.

Оля невідкладно все здала, ми отримали результати. Справді на УЗД було видно у голові темну плямку, але що воно таке чи збільшується, змінюється ми могли дізнатися тільки чекаючи та спостерігаючи за пацієнткою. Вона повідомила, що хоче і буде народжувати. А я і не сміла її відговорювати, адже – це життя, і я не вправі його забирати. Вагітність проходила важко, у майбутньої мами був сильний токсикоз, набрякали ноги, вона два рази лежала у лікарні на збереженні.

На тридцять сьомому місяці вагітності я знову призначила УЗД, щоб зрозуміти, що відбувається із тією плямою і чи несе вона загрозу малюку. Аналізи ми планували направили у столицю, там краща лабораторія і хотіли зрівняти із нашими результатами.

Та нашому подиву не було меж, коли ми побачили плід на екрані комп’ютера. Темна пляма просто зникла, її як і не було. Оля на сороковому тижні вагітності народила здорового хлопчика із вагою 2800 та зростом 52 сантиметри.

Вдячності молодих батьків нема меж, але я нічого надзвичайного не зробила, просто вела її вагітність і вірила, що все завершиться добре.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Лікарка із великим досвідом розповіла життєву історію