Лише після весілля ми поговорили про наше фінансове майбутнє. Адже я був проти щоб нас забезпечували батьки дружини. На що кохана відповіла що і не збирається працювати

Коли ми з Яною почали зустрічатися у нас ніхто не вірив. Казали що ми з різних світів. І правда так було, вона з дуже заможної сім’ї, а я виріс у самій звичайнісінькій – мама вчитель, батько різнороб.

Янині батьки мали не один великий бізнес, жили у великому гарному будинку. А доньці на закінчення школи подарували квартиру.
Ми жили в одному місті, та в різних районах.
Познайомились в одній компанії спільних друзів, так і почались наші стосунки.

Вона була не писаною красунею, до неї всі хлопці залицялися, а Яна вибрала мене. Я і не думав що мені так пощастить.

Дівчина була дуже плеканою своїми батьками – ще б пак, єдина кохана донечка.

Я не претендував на їхні багатства – вважав що сам всього досягну в житті, адже так мене навчали мої мама і тато.

Спочатку все було прекрасно – ми зустрічалися, проводили разом час. Щоб якось дівчину дивувати подарунками я влаштувався на роботу до батька. Заробляв не багато, але мені вистарчало.

Наші стосунки продовжували розвиватись і я зробив Яні пропозицію вийти за мене. Вона погодилась.

Звісно, що батьки відмовляли її – мовляв, я не їм не рівня, а забезпечувати вони мене не хотіли.
Я був здивований такою їхньою поведінкою, адже вони судили не знаючи мене як людину.

Ми зіграли весілля, звісно не таке як хотів я. Я довго відкладав кошти на те, щоб ми вдвох поїхали відпочивати без усілякого святкування. Вважав що це лише наше свято.

Але батьки дівчини наполягли, що хочуть зробити доньці пишне весілля. Яна не сперечалась з ними – адже напевно як і усі дівчата, хотіла одягти білу пишну сукню та мати весілля принцеси.

Тільки через неї я не став сперечатися про це з ними. Сказали, що все оплачують самі.
Так, мені на власне весілля навіть не дали обрати який костюм я хочу. Все було по їхньому. А більшу частину гостей узагалі не знав – 300 людей додумались позапрошувати.

Та я старався на це не зважати – адже бачив свою дружину щасливою, а решта мені було не важливо.

Мої батьки ж подарували нам на свято свої збереження за все життя. Я був розчулений, адже знав якою працею вони ці гроші заробили. Та батькам нареченої це здалось дрібницею – вони ж напевно таку суму витрачають лише за один шопінг.

Теща з тестем по мимо того що оплатили все весілля, подарували ще й путівку на шикарний курорт, де ми мали провести медовий місяць.
Після відпочинку ми приїхали у квартиру дружини, де й продовжили жити.

Я спробував поговорити з коханою про наше фінансове життя. Планував, що я назбираю грошей і ми зможемо відкрити якусь свою справу та двоє нею займатись.

На що Яна одразу не погодилась. Вона сказала що не збирається працювати у своєму житті. Адже весь цей час її забезпечували батьки і якщо я не в силі продовжити так само, то вона попросить допомоги у мами.

Звісно що я не дотягував до їхніх фінансових висот. Тому батьки продовжили давати гроші доньці. Мене це обурювало, тому я ще більше працював, постійно вигадував щось нове та планував почати свою справу.

Адже батьки дружини чомусь вирішили, що якщо вони допомагають своїй доньці, то мають повне право лізти у наші стосунки. Обговорювали мене, не упускали можливості принизити через фінансовий стан.

Я стиснувши зуби це терпів заради коханої та її комфорту.

Згодом я відкрив власний бізнес – йшов він досить добре та приносив гарний дохід. Але і цього було мало.

Ті приниження і підколювання продовжуються до тепер. Я зовсім не знаю що вони хочуть від мене, адже тепер самостійно забезпечую всім свою сім’ю, навіть маю змогу допомогти своїм батькам, а ставлення так і не змінилось…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Лише після весілля ми поговорили про наше фінансове майбутнє. Адже я був проти щоб нас забезпечували батьки дружини. На що кохана відповіла що і не збирається працювати