Люблячий наступ доньки — підлітка

Я відправила 16-річну доньку в літній табір з додатковою фізичною підготовкою. Через місяць вона приїхала вже такою дорослою і підтягнутою. Але ось поведінка її одразу змінилась.

Не те, щоб вона стала більш бунтівною, як це буває з підлітками, зовсім ні. Навпаки, вона почала без перестанку мене обіймати, казати як сильно мене любить і мало не піднімати на руки.

Спочатку я не могла зрозуміти в чому справа і відчула — щось пішло не так. Я думала, що вона просто вдячна за те, що я відправила її в табір. Їй там дуже подобалось.

Потім я почала думати, що може вона перегрілась — бо уже вкрай затрогала і заобнімала або попала в якусь секту.

Аж через тиждень вона призналась, що мама її подруги з табору знайшла її в соціальній мережі і протягом цілої табірної зміни писала їй повідомлення.

— Я думала всі мами адекватні, як ти. Але це якась жесть! Я не уявляю як вона може з нею жити. — Сказала донька і показала повідомлення мами нової подруги.

Повідомлення в Telegram від чужої мами:

12 серпня

“Маринка сьогодні поснідала?”

“Привіт! Маринка чомусь не відповідає. Вона вже поснідала?”

“Привіт!!! Не розумію чому мені ніхто не відповідає. Я хочу дізнатись ЧИМ СНІДАЛА Маринка?”

“Я бачу, що ти прочитав мої повідомлення, але не відписуєш. Я ХОЧУ ЗНАТИ ЩО ЇСТЬ МАРИНА!”

І ще близько сотні повідомлень за один день із запитаннями чим Маринка обідала, чим вечеряла і як сходила в туалет, навіть.

— Мам, вона якийсь маньяк! — сказала донька. — Я її до біса заблокувала, мені здавалось що за мною весь час слідкують!

А потім гордо сказала:

— Ось, дивись! — І показала мої повідомлення.

12 серпня. “Хорошого відпочинку. Люблю.”

13 серпня. “Я тобі скинула грошей на карту, куби собі щось.”

15 серпня. “Твоє тіло — твоє діло, жити в ньому тобі, а не мені. Їж що хочеш.”

17 серпня. “Бери подругу з собою. А ще краще і друга :)”.

— Донечка, а як інакше? В мене самої була мама така, як в твоєї подруги. Це дійсно як жити з маньяком — нестерпно! Я поки не поїхала жити в інше місто — мала повертатись додому до 20:00, ні на секунду не пізніше. А переїхала я в 19. Тому поки молода — насолоджуйся життям, але як я вже й казала, відповідальність і наслідки за це залишаються тобі.

— Ти прекрасна! — Кинулась обнімати мене донька. — Дякую, що даєш мені стільки свободи!

— Люблю тебе. — Обійняла її я. — І знай, я завжди на твоїй стороні. А маму подружки дозволяю тобі заблокувати, бо вона справді як маньяк. — Ми посміялись і провели потім цілий вечір разом, я слухала поток історій, який донька хотіла розповісти і про табір, і про життя, і про хлопців. Абсолютно без насилля і надокучливих запитань…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Люблячий наступ доньки — підлітка