Майбутня теща нам0вила дочку відм0витись від весілля через прізвище

Ми з Аліною познайомились в кінотеатрі. Виявилось, що зовсім випадково наші друзі були в одній компанії. Так і почали спілкуватись.

А пізніше й зустрічатись. Усе йшло добре, та минуло кілька років і ми перестали терпіти один одному будь-які дрібниці. Я зробив їй пропозицію у нашій першій спільній поїздці закордон. Пізніше треба було знайомитись з батьками.

Мама Аліни з першого ж погляду мене зненавиділа. Пані Світлана намагалась приховувати це, але не завжди вдавалось. Та й моя мати так собі сприйняла невістку. Та ми спочатку не дуже зважали на це. Весілля наречена хотіла пишне, велике. У мене було лише 35 гостей, а вона ж своїх покликала аж 90. Сукню купила таку дорогу, що й називати суму страшно.

Усе вже замовили: і ресторан, і машини орендували, і в церкві про шлюб домовились. Та й за свої жіночі сеанси Аліна дала аванси: манікюр, макіяж, зачіска, букет. Грошей вона не шкодувала, особливо на себе, хоча платив більше я.

Ось за кілька тижнів до святкування вирішили піти в РАЦС. Хоча б на цьому вдалось зекономити. Хоча вмовляти Аліну не замовляти і тут святкову церемонію довелось довгенько. Домовились зустрітись під установою о 14. Наречена спізнилась на 10 хвилин і ми поспішили всередину.

Авжеж, домовитись про щось не було ні часу, ні можливості. Прийшли туди. Добре, що не спізнились. Якраз нас вчасно покликали.

Співробітниця почала питати інформацію для заповнення документів. Коли спитала про зміну прізвища ми відповіли одноголосно, проте по-різному.

Аліна сказала що ніколи і ні за яких обставин не збирається брати моє прізвище. Окрім того, що воно їй не подобається, то ще вона єдина доня в сім’ї. Батьки не переживуть того, що їхній рід на цьому й зупиниться. А в мене в сім’ї ще брат і сестра, тож я не маю чого втрачати. З деяких її фраз я розумів, що це слова майбутньої моєї тещі. Вона дуже гарно намовила дочку, щоб навіть не думала погоджуватись на зміну прізвища.

Я наполягав на своєму. Усе-таки ми одна сім’я: і прізвище, і бюджет, і майно. Все, на мою думку, має бути спільним. Та Аліна зчинила сварку і втекла з РАЦСу. Сказала, що відмовляється від одруження і що не очікувала від мене такого.

Окрім того, я поспішив за нею і зустрів при вході тещу. Вона з єхидною усмішкою сказала, що буде так, як вирішить її дочка.

Аліна, звісно ж, не погодилась на мої умови і відмовилась від одруження. Я спочатку засмутився, та потім вирішив, що, можливо, доля так мене береже від тієї сімейки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Майбутня теща нам0вила дочку відм0витись від весілля через прізвище